Justus Kaminofen Mino Trios 2.0 met 3-zijdig panoramaraam
verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100259331a Beschrijving
A
1 / 14
Productinformatie
Beschrijving
Justus Kaminofen Mino Trios 2.0 met 3-zijdig panoramaraam Online kopen tegen een voordelige prijs
De houtkachel Mino Trios 2.0 van Justus is in verschillende uitvoeringen leverbaar.
Het grote 3-zijdige panoramaraam biedt een rondom uitzicht op de vuurplaats in de houtkachel.
Justus Snap-Lock-systeem:
Het Snap-Lock-systeem van Justus is een snapvergrendelmechanisme. Bij het sluiten van de kachodeur grijpt een grendel door veerkracht vast; voor het openen kan de deur eenvoudig worden opengetrokken.
Opmerking:
Speksteen en zandsteen zijn natuurproducten waarvan de kleuren en structuur schommelingen kunnen vertonen.
Technische gegevens
| Merk | Justus |
|---|---|
| Type | Kachelbuis |
| vorm | rond |
| Max. lengte brandhout | 30 cm |
| Verwarmingsvermogen | 88 m³ |
| Uitlaatgastemperatuur | 282 °C |
| Grootte vuurkamer (HxBxD) | 400x340x340 mm |
| Aansluitingsmogelijkheid | bovenin |
| Externe luchttoevoer | geen aansluiting |
| deurvergrendeling | 1-puntsvergrendeling |
| Veiligheidsafstand (mm) | 200 mm achter, 800 mm zijkant, 800 mm voorkant |
| Serie | Justus Mino Trios 2.0 |
| Energiëefficiëntieklasse | A |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Gebruiksaanwijzing
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100259331a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
JUSTUS GmbH Oranier Straße 1 35708 Haiger info-heiztechnik@oranier.com |
Leveringsomvang
- Houtkachel
- massieve gietijzeren deur
- externe verbrandingsluchtaansluiting
- ovenhandschoen
- Kleine Houtkachel ABC