Justus Kaminofen Faro W+ 2.0 met accumulatiesteen
verschillende afdekplaten, Art.-Nr.: 100259286a Beschrijving
A +
1 / 6
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
6 Varianten
2474
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Justus Kaminofen Faro W+ 2.0 met accumulatiesteen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Justus Kaminofen Faro W+ 2.0 heeft een geïntegreerde warmteopslag stenen, deze kan tot 13 uur na het doven van de vuurstede nog steeds warmte afstaan.
De geprofileerde vuurkamerafwerking zorgt voor schone verbranding en ziet er ook optisch zeer goed uit.
Door een door lucht doorstroomde ergonomisch gevormde XXL-stanghendel kan de massieve gietijzeren kacheldeur worden geopend en gesloten. Het ruimteverwarmingsvermogen bedraagt tot 144 m³ volume.
Opmerking:
Speksteen, zandsteen en kalksteen zijn natuurproducten waarvan de kleuren en structuur kunnen variëren.
Technische gegevens
| Merk | Justus |
|---|---|
| Type | Kachelbuis |
| functie | Warmteopslag steen |
| vorm | rond |
| Max. lengte brandhout | 33 cm |
| Vermogen | 7 kW |
| Verwarmingsvermogen | 144 m³ |
| Uitlaatgastemperatuur | 302 °C |
| Grootte vuurkamer (HxBxD) | 480x350x300 mm |
| Aansluitingsmogelijkheid | bovenin, achter |
| Externe luchttoevoer | Aansluiting achter, Onderaansluiting |
| deurvergrendeling | 2-punts vergrendeling |
| Veiligheidsafstand (mm) | 200 mm achter, 200 mm zijkant, 800 mm voorkant |
| Serie | Justus Faro 2.0 W+ |
| Energiëefficiëntieklasse | A+ |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Gebruiksaanwijzing
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100259286a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
JUSTUS GmbH Oranier Straße 1 35708 Haiger info-heiztechnik@oranier.com |
Leveringsomvang
- Houtkachel
- Warmteopslag W+
- externe verbrandingsluchtaansluitin
- Kachelhandschoen
- Klein Houtkachel ABC