Justus houtkachel Voga (W+) met zwart staal
geribbelde vuurkamerbekleding, Art.-Nr.: 100259378 Beschrijving
A +
1 / 5
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2449
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Justus houtkachel Voga (W+) met zwart staal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Justus Kaminofen Voga (W+) heeft een rechtlijnige vorm en bestaat uit elegant zwart staal.
Een bijzonder hoogtepunt is de hoek-vollglastür, die een ideaal zicht op de vuurstelle en vlammen biedt. De houtoven is geschikt voor 24 uur continuëring en kan daarom onbeperkt in bedrijf worden gesteld.
Door de luchtdoorstromende en ergonomisch gevormde greep kan de ovenkeur probleemloos worden geopend of gesloten.
Een praktisch houtopslag in het onderste gedeelte van de oven kan met een deur worden gesloten.
Opmerking: Een opslagsteen kan achteraf worden ingebouwd.
Technische gegevens
| Merk | Justus |
|---|---|
| Type | Kachelbuis |
| vorm | hoekig |
| hoogte | 1165 mm |
| Diepte | 455 mm |
| Max. lengte brandhout | 40 cm |
| Vermogen | 6,5 kW |
| Verwarmingsvermogen | 131 m³ |
| Uitlaatgastemperatuur | 316 °C |
| Grootte vuurkamer (HxBxD) | 330x440x280 mm |
| Aansluitingsmogelijkheid | bovenin, achter |
| Externe luchttoevoer | Aansluiting achter, Onderaansluiting |
| deurvergrendeling | 2-punts vergrendeling |
| Veiligheidsafstand (mm) | 200 mm achter, 400 mm zijkant, 1250 mm voorkant |
| Energiëefficiëntieklasse | A+ |
| Gewicht | 193,00 |
| HAN | 5698 11 |
| Art.-Nr.: | 100259378 |
| EAN: | 4250340910941 |
| Productveiligheidsverordening |
JUSTUS GmbH Oranier Straße 1 35708 Haiger info-heiztechnik@oranier.com |
Leveringsomvang
- Houtkachel
- Deur Houtopslagvak
- externe verbrandingslluchtaansluiting
- Ovenwant
- Klein Houtkachel ABC