Justus Houtkachel Kaskade 2.0 met houtberging
verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100259312a Beschrijving
A +
1 / 8
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
2647
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Justus Houtkachel Kaskade 2.0 met houtberging Online kopen tegen een voordelige prijs
De Kaminofen Kaskade 2.0 van Justus is optisch een echte eyecatcher.
Het brandhoutopslag van de houtkachel is met een ronde boog vervaardigd.
De kachel is uitgerust met een glasreinigingssysteem, waardoor zich geen rookgassen op de binnenkant van de kachelruitinnenschijf afzetten.
Een vervorming van de vuurdeuren wordt voorkomen door een bijzonder strakke meervoudig vergrendeling.
- 24 uur doorlopende werking mogelijk
- Ruimteverwarmingsvermogen tot 131 m³ volume
- Nominale warmteafgifte 6,5 kW
- Energieklasse A+
Opmerking:
Zeepsteen is een natuurproduct dat schommelingen in kleur en structuur kan hebben.
Technische gegevens
| Merk | Justus |
|---|---|
| Type | Kachelbuis |
| vorm | rond, hoekig |
| Max. lengte brandhout | 30 cm |
| Vermogen | 6,5 kW |
| Verwarmingsvermogen | 131 m³ |
| Uitlaatgastemperatuur | 256 °C |
| Grootte vuurkamer (HxBxD) | 250x310x230 mm |
| Aansluitingsmogelijkheid | bovenin, achter |
| Externe luchttoevoer | Aansluiting achter, Onderaansluiting |
| deurvergrendeling | 2-punts vergrendeling |
| Veiligheidsafstand (mm) | 200 mm achter, 200 mm zijkant, 800 mm voorkant |
| Energiëefficiëntieklasse | A+ |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Gebruiksaanwijzing
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100259312a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
JUSTUS GmbH Oranier Straße 1 35708 Haiger info-heiztechnik@oranier.com |
Leveringsomvang
- Houtkachel
- geprofileerde vuurroomafwerking
- luchtdoorstromende handgreep
- externe verbrandingslluchtaansluiting
- kachelhandschoen
- Klein houtkachel ABC