ISOVER Topdec DF 1 RENO WLS 035 Glaswol Dakisolatie
gekleurde glaswol, verschillende diktes, Art.-Nr.: 100149025a Beschrijving
Productinformatie
ISOVER Topdec DF 1 RENO WLS 035 Glaswol Dakisolatie Online kopen tegen een voordelige prijs
De ISOVER Topdec DF 1 RENO WLS 035 biedt een uitstekende oplossing voor nalevering van isolatie op de bovenste verdiepingsvloer. Deze glaswol-mat met vlieskaschering is snel en eenvoudig aan te brengen en valt op door zijn uitstekende warmte-, geluid- en brandveiligheidseigenschappen.
Dankzij de stabiele glasvlies-kaschering is de isolatie ook geschikt voor occasioneel betreden, wat het bijzonder veelzijdig maakt. Met een lengtegerelateerde stromingsweerstand van - 10 kPa en LABS-conformiteit voldoet de ISOVER Topdec DF 1 RENO aan de hoogste kwaliteitsnormen. De Isover glaswol-mat Topdec DF 1 WLS 035 is ook zeer geschikt voor plafondisolatie. Vanwege de goede thermische geleiding, geluidsisolatie-eigenschappen en goede brandbeveiliging is dit isolatiemateriaal bijzonder zinvol.
Deze mineraalwol-isolatie is ideaal voor gebieden die slechts occasioneel aan mechanische belasting worden blootgesteld (begehbare zolderisolatie) en biedt tegelijkertijd maximale efficiëntie en veiligheid.
Leveringsprogramma| Dikte | Lengte | Breedte | Rolinhoud | Warmteweerstand |
|---|---|---|---|---|
| 140 mm | 4400 mm | 1200 mm | 5,28 m² | 4,00 m²K/W |
| 160 mm | 3900 mm | 1200 mm | 4,68 m² | 4,57 m²K/W |
| 180 mm | 3500 mm | 1200 mm | 4,20 m² | 5,14 m²K/W |
| 200 mm | 3100 mm | 1200 mm | 3,72 m² | 5,71 m²K/W |
| 220 mm | 2800 mm | 1200 mm | 3,36 m² | 6,29 m²K/W |
| 240 mm | 2600 mm | 1200 mm | 3,12 m² | 6,86 m²K/W |
| Merk | ISOVER |
|---|---|
| Serie | ISOVER Topdec |
| geschikt voor | Steildak |
| Toepassing | Vloer, Bovenste verdiepingsvloer, Spantussenisolatie, Plafondisolatie |
| Materiaal | Glaswol |
| Warmtegeleidingsklasse (WG) | 035 |
| Warmtegeleidingscoëfficiënt λ | 0,034 W/(m·K) |
| Warmtecapaciteit | 1,03 kJ/(kg·K) |
| Brandklasse | A1 |
| Brandgedrag | niet-brandbaar |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Dikte | 140 mm, 160 mm, 180 mm, 200 mm, 220 mm, 240 mm |
| Lengte | 2600 mm, 2800 mm, 3100 mm, 3500 mm, 3900 mm, 4400 mm |
| Breedte | 1200 mm |
| Stromingsweerstand | ≥ 10 kPa·s/m² |
| Gewicht | 0,00 |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100149025a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SAINT-GOBAIN ISOVER G+H AG Schanzenstraße 84 40549 Düsseldorf info@isover.de |
- ISOVER Topdec DF 1 RENO WLS 035 Glaswol Dakisolatie