HARO Stekplinten Cube Eik lichtwitEik lichtwitPlinten
Kubusprofiel in Lichtgrijs, geoliëd of mat verzegeld, Art.-Nr.: 100560910a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
18
,
25
€
8,30 € / m
Productinformatie
Beschrijving
HARO Stekplinten Cube Eik lichtwitEik lichtwitPlinten Online kopen tegen een voordelige prijs
De Steekplint Kubus Eik lichtgrijs overtuigen door hun moderne, rechtlijnige vormgeving en natuurlijke houtoptiek. Het duidelijke Kubus-profiel creëert een harmonieuze overgang tussen wand en vloer en past ideaal bij lichte, hedendaagse woonsstijlen. Alle varianten beschikken over een stabiele massief houten kern en zijn voorzien van echt eikenfurneer in lichtgrijs. Het oppervlak is afhankelijk van de uitvoering geoliede mat of verzegelde mat, glad geslepen of met gestructureerde haptiek voor een bijzonder natuurlijk uiterlijk.
Productinformatie & voordelen:
- Massief houten kern voor hoge stabiliteit: De robuuste kern beschermt tegen stoten, is vormstabiel en biedt een lange levensduur.
- Gefineerd in eik lichtgrijs: Het lichte furneer zorgt voor een vriendelijke ruimtewerking en benadrukt het natuurlijke houtnerf.
- Geolieed of mat verzegeld: Naar keuze geolieerd voor ademend houtoppervlak of verzegeld voor extra weerstand.
- Glad of gestructureerd oppervlak: Glad voor duidelijke lijnvoering of gestructureerd voor voelbare natuurlijkheid.
- Twee maten ter keuze: Verkrijgbaar in 16x40 mm en 16x58 mm – geschikt voor verschillende wandaansluitingen.
- Kubus-design voor moderne uitstraling: De rechtlijnige lijstvorm completeert minimalistische ruimteconcepten en hochwaardig parketvloer.
- Snelle montage dankzij steeksysteem: De lijsten kunnen eenvoudig worden aangebracht en bedekken dilatatievoegen netjes en effectief.
Deze plintlijsten bieden een stijlvolle oplossing voor lichte woonruimten met natuurlijke materialen. De keuze aan oppervlakken en maten maakt individueel ontwerp mogelijk – voor een harmonieus geheel.
Technische gegevens
| geschikt voor | Parket |
|---|---|
| kleur | Lichtwit |
| Oppervlak | mat |
| Oppervlaktebehandeling | fineer, geolieerd, geseald |
| Type | Plinterwerk |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 15 mm, 16 mm |
| hoogte | 40 mm, 58 mm |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Haro |
| Serie | Karibu Cube |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100560910a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Stekplinten Cube Eik lichtwitEik lichtwitPlinten