HARO Parket Schiffsboden 4000 Eik Trend gestructureerd
3-stab scheepsbodem, verschillende oppervlakken, Art.-Nr.: 100002081a Beschrijving
Productinformatie
HARO Parket Schiffsboden 4000 Eik Trend gestructureerd Online kopen tegen een voordelige prijs
Het parket Eik Trend gestructureerd maakt deel uit van de Scheepsvloer 4000 collectie van HARO. De serie is zeer breed opgezet met verschillende houtsoorten en oppervlakken om zo iedereen naar zijn smaak iets te bieden. De designs zijn zodanig gekozen dat een tijdloze en tegelijk moderne uitstraling in ruimten kan worden gecreëerd. De planken hebben een totaaldikte van 13,5 mm.
Door de 3-laags opbouw, bestaande uit een 3,5 mm gebruikslaag van eik, een middenlaag van fijnbesparingshouten stokjes en een rugfurnier van naaldhout, is de vloer enormi stabiel en robuust. De gebruikslaag kan meerdere malen geschuurd worden om de schoonheid van de vloer ook op lange termijn te behouden. De vloer is verkrijgbaar in de oppervlakteuitvoeringen Permadur Mattlak en naturaLin plus Natuurolie, die elk naar gelang van eis verschillende voordelen hebben. De vloer heeft een 3-staaf scheepsvloer design met een levendige houtnerf.
Alle vloeren van de Scheepsvloer 4000 collectie kunnen eenvoudig lijmvrij door de Top Connect Klik Techniek zonder gereedschap worden gelegd. Zo kan de vloer snel en eenvoudig in- of uitgebouwd worden, ook op vloerverwarmingen. Op alle vloeren van de Scheepsvloer 4000 collectie krijgt u 30 jaar garantie. Productiebedingt is het mogelijk dat per pak een kortere lengde kan voorkomen.
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO Schiffsboden Serie 4000 |
| Stijl | levendig, Geschrankt verlegd |
| houtsoort | Eik |
| Contrast | Licht |
| Oppervlak | gelakt, mat, natuurgeolied |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Dikte | 13,5 mm |
| Opbouw | 3-laags parket |
| Slijtlaag | ca. 3,5 mm |
| Gewicht | 0,00 |
|
Verwerkingshandleiding 1
Verwerkingshandleiding 2 Verwerkingshandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100002081a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
- HARO Parket Schiffsboden 4000 Eik Trend gestructureerd