HARO Parket Scheepsbodem 4000 Beuk geremd Country
3-stab scheepsbodem, verschillende oppervlakken, Art.-Nr.: 100002160 Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
151
,
95
€
47,93 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO Parket Scheepsbodem 4000 Beuk geremd Country Online kopen tegen een voordelige prijs
Het HARO Schiffsboden Parket 4000 Beuken gedimd Country beschikt over een uitzonderlijk bewerkte en ca. 3,5 mm sterke oppervlakte uit beukenhouten. Het naturallijn plus natuurolieoppervlak geeft de parketvloer een expressieve en natuurlijke uitstraling. De beproefde permaDur-verzegeling van Haro maakt de vloer daarentegen zowel onderhoudsvriendelijker als slijtvaster. Het iets langere plankenformaat van deze parketvloer brengt met zijn populaire 3-strips scheepsbodem-optiek veel structuur in elke ruimte. Productievoorzieningenmatig is het mogelijk dat een kortere lengte per pakket kan voorkomen.
Productdetails- Geschikt voor warmwater-vloerverwarming
- Meervoudig schuurbaar oppervlak
- Houttypering Country - voor een levendige en expressieve uitstraling met sterke kleurverschillen
- Plankenafmeting 2200 x 180 x 13,5 mm
- Bijzonder snelle klik-leegtechniek Top Connect
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO Schiffsboden Serie 4000 |
| Stijl | rustiek, Geschrankt verlegd |
| houtsoort | Beuk |
| Contrast | Licht |
| Oppervlak | gelakt, mat |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Dikte | 13,5 mm |
| Opbouw | 3-laags parket |
| Slijtlaag | ca. 3,5 mm |
| Gewicht | 23,20 |
|
Verwerkingshandleiding 1
Verwerkingshandleiding 2 Verwerkingshandleiding 3 |
|
| HAN | 523791 |
| Art.-Nr.: | 100002160 |
| EAN: | 4018427276904 |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Parket Scheepsbodem 4000 Beuk geremd Country