HARO Parket Landhuisplank 4000 Eik Sauvage retro-4V
1-Stab Landhuisplanken, Art.-Nr.: 100002136 Beschrijving
Productinformatie
HARO Parket Landhuisplank 4000 Eik Sauvage retro-4V Online kopen tegen een voordelige prijs
Het parket Eik Sauvage retro 4V maakt deel uit van de Landhuis planken 4000 collectie van HARO. De serie biedt een zeer groot assortiment met verschillende soorten hout en oppervlakken om zo voor elke smaak iets te bieden. De planken bestaan uit één enkel oppervlakteelement om de ruimte zo een royale afmeting en optiek te geven. De planken hebben een totale dikte van 13,5 mm.
Door de 3-laags opbouw, bestaande uit een 3,5 mm gebruikslaag van Eik, een middellaag van fijnspaanplaat sticks en een rugfineer van naaldhout, is de vloer enorm stabiel en robuust. De gebruikslaag kan meerdere keren worden geslepen om de schoonheid van de vloer ook op lange termijn te behouden. Het oppervlak is behandeld met naturaLin plus natuurolie, wat de vloer een nog natuurlijker uiterlijk geeft. De planken hebben een omlopende V-groef aan de randen. De vloer heeft een 1-stab landhuis planken design met een levendige houtsignatuur. De omlopende groef 4V aan alle 4 zijden benadrukt het individuele karakter.
Alle vloeren van de Landhuis planken 4000 collectie kunnen eenvoudig limloos worden gelegd met de Top Connect klik technologie zonder gereedschap. Zo kan de vloer snel en eenvoudig worden geplaatst en verwijderd, ook op vloerverwarmingen. Op alle vloeren van de Landhuis planken 4000 collectie krijgt u 30 jaar garantie. Vanwege productieomstandigheden is het mogelijk dat per pakket een kortere lengte kan voorkomen.
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO Landhausdiele Serie 4000 |
| Stijl | levendig, Landhuisstijl |
| houtsoort | Eik |
| Contrast | Licht |
| Oppervlak | natuurgeolied |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Dikte | 13,5 mm |
| Opbouw | 3-laags parket |
| Slijtlaag | ca. 3,5 mm |
| Gewicht | 23,20 |
|
Verwerkingshandleiding 1
Verwerkingshandleiding 2 Verwerkingshandleiding 3 |
|
| HAN | 530793 |
| Art.-Nr.: | 100002136 |
| EAN: | 4018427351120 |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
- HARO Parket Landhuisplank 4000 Eik Sauvage retro-4V