HARO Parket Landhuisplank 4000 Eik Markant 4V
1-Stab landhuisplanken, naturaLin plus, Art.-Nr.: 100002129 Beschrijving
Productinformatie
HARO Parket Landhuisplank 4000 Eik Markant 4V Online kopen tegen een voordelige prijs
Het parket Eik Markant 4V maakt deel uit van de Landhuisdiele 4000 collectie van HARO. De serie is zeer breed uitgesteld met verschillende houtsoorten en oppervlakken om zo iedereen naar zijn smaak iets te bieden. De planken bestaan uit een enkel dekkingselement om de ruimte zo een royale dimensie en optiek te geven. De planken hebben een totaaldikte van 13,5 mm.
Door de 3-laags opbouw, bestaande uit een 3,5 mm gebruikslaag van eik, een middenlaag van dennenhout staven en een rugoppervlak van naaldhout, is de vloer enorm stabiel en robuust. De gebruikslaag kan meerdere keren geschuurd worden om de schoonheid van de vloer ook op lange termijn te behouden. Het oppervlak is behandeld met naturaLin plus natuurolie, wat de vloer een nog natuurlijker uiterlijk geeft. De planken hebben een doorlopende V-afschuining aan de kanten. De vloer heeft een 1-staaf Landhuisdiele ontwerp met een levendig houtpatroon. De doorlopende afschuining 4V op alle 4 zijden benadrukt het individuele karakter.
Alle vloeren van de Landhuisdiele 4000 collectie kunnen eenvoudig lijmvrij via de Top Connect klik-techniek zonder gereedschap gelegd worden. Zo kan de vloer snel en gemakkelijk in- of uitgebouwd worden, ook op vloerverwarmingen. Op alle vloeren van de Landhuisdiele 4000 collectie hebt u 30 jaar garantie. Productiebedingt is het mogelijk dat per pak een korte lengte in kan zitten.
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO Landhausdiele Serie 4000 |
| Stijl | levendig, Landhuisstijl |
| houtsoort | Eik |
| Contrast | Licht |
| Oppervlak | natuurgeolied |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Dikte | 13,5 mm |
| Opbouw | 3-laags parket |
| Slijtlaag | ca. 3,5 mm |
| Gewicht | 23,20 |
|
Verwerkingshandleiding 1
Verwerkingshandleiding 2 Verwerkingshandleiding 3 |
|
| HAN | 528682 |
| Art.-Nr.: | 100002129 |
| EAN: | 4018427328009 |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
- HARO Parket Landhuisplank 4000 Eik Markant 4V