HARO Parket Landhausdiele 4000 TC 180 4V Esche lichtweiß Universal naturaDur
Lichte, mat-verzegelde houten-terrasplanken uitstraling met gestructureerde textuur, formaat: 2200x180x13,5 mm, Art.-Nr.: 100561240 Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
263
,
95
€
83,26 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO Parket Landhausdiele 4000 TC 180 4V Esche lichtweiß Universal naturaDur Online kopen tegen een voordelige prijs
De HARO Parkett Landhausdiele 4000 TC 180 4V Es lichtwit Universal gestructureerd maakt dankzij het lichte es-look in combinatie met het matte naturaDur oppervlak een bijzonder vriendelijke en elegante indruk. Het rechtlijnige landhausplankenformaat benadrukt een ruimtelijk indruk en creëert tegelijkertijd een aangename woonsfeer.
Productinformatie & voordelen:
- Drielaagse constructie met ca. 3,5 mm slijtlaag: Stabiel en duurzaam, afmetingen - 2200x180x13,5 mm.
- Licht gestructureerd oppervlak met lopende fase: De es lichtwit-kleurstelling werkt open en modern, de gestructureerde tekening zorgt voor authentieke, levendige details.
- Top Connect kliksysteem voor flexibele verlegging: Bijzonder snel en zonder gereedschap verlegd – zowel zwevend als volledig gelijmd.
- Ideaal voor vloerverwarming & meerdere keren renoveerbaar: Geschikt voor warmwater-vloerverwarmingsinstallaties, meerdere keren schuurbaar.
- Hoogwaardig, vriendelijk ruimtegevoel: De lichte es werkt uitnodigend - zelfs in kleine ruimtes ontstaat een gevoel van ruimte.
Een vloer die niet alleen optisch overtuigt, maar ook functioneel schittert – duurzaam, tijdloos en eenvoudig in het gebruik.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO Landhausdiele Serie 4000 |
| Stijl | klassiek |
| houtsoort | es |
| Contrast | Licht |
| kleur | Lichtwit |
| Oppervlak | gestructureerd |
| Oppervlaktebehandeling | mat gesloten |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Dikte | 13,5 mm |
| Opbouw | 3-laags parket |
| Montagewijze | Zwevend |
| Slijtlaag | 3,5 mm |
| Gewicht | 7,32 |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | 547569 |
| Art.-Nr.: | 100561240 |
| EAN: | 4018427526344 |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Parket Landhausdiele 4000 TC 180 4V Esche lichtweiß Universal naturaDur