HARO Parket Landhausdiele 4000 TC 180 4V Eik lichtwit Markant naturaLin plus
Natuurlijk geoliede oppervlakte, elegant nerf, warm en ademend, Art.-Nr.: 100561223 Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
329
,
95
€
104,09 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO Parket Landhausdiele 4000 TC 180 4V Eik lichtwit Markant naturaLin plus Online kopen tegen een voordelige prijs
HARO Parket Landhausdiele 4000 TC 180 4V Eik lichtbruin Markant naturaLin plus overtuigt met een natuurgeöliede oppervlakte en een rustieke, elegante houtstructuur. De naturaLin plus behandeling benadrukt de natuurlijke haptiek van de geborstelde oppervlakte en laat het hout ademen. De lichtbruine kleur brengt optische ruimte in de kamer en voegt zich harmonisch in verschillende inrichtingsstijlen. De eenvoudige Top Connect verbinding maakt snelle en veilige montage mogelijk.
Productinformatie & voordelen:
- Rustieke, markante sortering: Ideaal voor harmonieuze ruimteinrichting.
- Natuurgeöliede oppervlakte: Openporig, ademend en regenereerbaar.
- Geborstelde structuur: Voor een authentiek blootvoets gevoel.
- Eenvoudige leggen: Met Top Connect gereedschapsloos te leggen.
- Compatibel met vloerverwarming: Ook geschikt bij moderne verwarmingssystemen.
Met het HARO Parket Landhausdiele 4000 TC 180 4V Eik lichtbruin Markant naturaLin plus verkrijgt u een stijlvolle echte houten vloer met natuurlijke uitstraling en gezonde ruimtewerking.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO Landhausdiele Serie 4000 |
| Variant | Markant |
| Stijl | klassiek |
| houtsoort | Eik |
| Contrast | Licht |
| Oppervlak | gestructureerd |
| Oppervlaktebehandeling | natuurgeolied |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Dikte | 13,5 mm |
| Opbouw | 3-laags parket |
| Montagewijze | Zwevend |
| Slijtlaag | 3,5 mm |
| Gewicht | 7,32 |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | 541859 |
| Art.-Nr.: | 100561223 |
| EAN: | 4018427478551 |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Parket Landhausdiele 4000 TC 180 4V Eik lichtwit Markant naturaLin plus