HARO Parket Landhausdiele 4000 Eik Alabama
1-Staaf landhausplanken, Art.-Nr.: 100002108 Beschrijving
Productinformatie
HARO Parket Landhausdiele 4000 Eik Alabama Online kopen tegen een voordelige prijs
Het parket Eik Alabama maakt deel uit van de Landhuis plank 4000 collectie van HARO. De serie is zeer divers met verschillende houtsoorten en oppervlakken om zo iets voor elke smaak te bieden. De planken bestaan uit een enkel dekelement om de ruimte een ruimtelijke dimensie en optiek te geven. De planken hebben een totaaldikte van 13,5 mm.
Door de 3-laagse opbouw, bestaande uit een 3,5 mm gebruikslaag van eik, een middenlaag van fijnspaanderwerk en een achterzijdefineer van naaldhout, is de vloer enorm stabiel en robuust. De gebruikslaag kan meerdere keren geslepen worden om de schoonheid van de vloer ook op lange termijn te behouden. Het oppervlak is behandeld met naturaLin plus natuurolie, wat de vloer een nog meer natuurlijk uiterlijk geeft. De vloer heeft een 1-stab landhuis plankdesign met een krachtige en rustieke textuur van het hout. De omlopende fase 4V aan alle 4 zijden benadrukt het individuele karakter.
Alle vloeren van de Landhuis plank 4000 collectie kunnen eenvoudig lijmvrij via de Top Connect Click-techniek zonder gereedschap worden gelegd. Zo kan de vloer snel en eenvoudig in- en uitgebouwd worden, ook op vloerverwarmingen. Op alle vloeren van de Landhuis plank 4000 collectie krijgt u 30 jaar garantie. Door productieomstandigheden is het mogelijk dat per pak een kortere lengte kan voorkomen.
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO Landhausdiele Serie 4000 |
| Stijl | Rustiek, Landhuisstijl |
| houtsoort | Eik |
| Contrast | Licht |
| Oppervlak | natuurgeolied |
| Lengte | 2200 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Dikte | 13,5 mm |
| Opbouw | 3-laags parket |
| Slijtlaag | ca. 3,5 mm |
| Gewicht | 23,20 |
|
Verwerkingshandleiding 1
Verwerkingshandleiding 2 Verwerkingshandleiding 3 |
|
| HAN | 529587 |
| Art.-Nr.: | 100002108 |
| EAN: | 4018427337872 |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
- HARO Parket Landhausdiele 4000 Eik Alabama