HARO Parket 6000 NF Staaf Allegro Eik Object
Bijzonder sterke slijtlaag voor extreme duurzaamheid, met groef- en feder verbinding, Art.-Nr.: 100561294 Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
178
,
95
€
86,87 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO Parket 6000 NF Staaf Allegro Eik Object Online kopen tegen een voordelige prijs
HARO Parket 6000 NF Stab Allegro Eik Object staat voor hoogste kwaliteit en buitengewone duurzaamheid. Met een gebruikslaag van ca. 5,4 mm is dit parket meerdere keren schuurbaar en dus een investering in de toekomst. Het naturaDur-oppervlak zorgt voor een matte, elegante uitstraling en beschermt het hout betrouwbaar in het dagelijks gebruik.
Productinformatie & voordelen:
- Extra dik gebruikslaag: Met ca. 5,4 mm kan dit parket meerdere keren gerenoveerd worden en is het bijzonder duurzaam.
- Klassieke eikoptiek: De sortering "Object" zorgt voor een levendig, karaktervol uiterlijk.
- Edele matte versiegelinglaag: Het naturaDur-oppervlak benadrukt de houtnerf en beschermt tegelijkertijd effectief tegen slijtage.
- Stabiele constructie: De 2-laags opbouw met fijnbespar-middenlaag garandeert vormvastheid en weerstandskracht.
- Beproefd verbindingssysteem: Het groef- en valsysteem maakt een veilige, traditionele leggen mogelijk.
- Gemaakt voor generaties: Door de hoogwaardige verwerking en de sterkte van de vloer is dit parket ontworpen voor een extreem lange gebruiksduur.
Het HARO Parket 6000 NF Stab Allegro Eik Object combineert tijdloze eikoptiek met de hoogste materiaalkwaliteit. Een vloer voor eisen projecten, die door duurzaamheid en elegant design indruk maakt.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO Stab Allegro |
| Stijl | levendig |
| houtsoort | Eik |
| Contrast | Donker |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | mat gesloten |
| Lengte | 490 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Dikte | 12 mm |
| Opbouw | 2-laags parket |
| Montagewijze | plakken |
| Slijtlaag | 5,4 mm |
| Gewicht | 5,71 |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | 548144 |
| Art.-Nr.: | 100561294 |
| EAN: | 4018427530372 |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Parket 6000 NF Staaf Allegro Eik Object