HARO Landhausdiele DISANO Classic Aqua TC XL 4V bergdennen cognacbruin gestructureerd
Onderhoudsarme designvloer met XL-formaat en kurkirsolatie, Art.-Nr.: 100561582 Beschrijving
1 / 1
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
177
,
95
€
74,46 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO Landhausdiele DISANO Classic Aqua TC XL 4V bergdennen cognacbruin gestructureerd Online kopen tegen een voordelige prijs
De HARO Landhausdiele DISANO Classic Aqua TC XL 4V Berglärche cognacbruin gestructureerd presenteert zich in een authentieke houtnerf en brengt woonwarmte in allerlei ruimteconcepten. Het royale XL-formaat van 2035x235x9,8 mm onderstreept het natuurlijke effect en zorgt voor een rustig verleggingsbeeld.
Producteigenschappen & voordelen:
- Functionele meerlagige opbouw: Een robuust oppervlak, een elastische drukverdeling, een vochtbestendig dragerplaat en een geïntegreerde kurkunderlage zorgen samen voor stabiliteit, aangenaam loopcomfort en aanzienlijk verminderde geluidsproductie.
- HydroResist-barrière: Een extra beschermlaag onder de dragerplaat vermindert het risico van stijgende vochtigheid.
- Comfortabel kurken demping: De 1,1 mm sterke, fabrieksmatig geïntegreerde kurkunderlage vermindert stapgeluid met tot 16 dB en verhoogt het loopcomfort merkbaar.
- Intelligent kliksysteem met 5G-technologie: Het gepatenteerde Top Connect-systeem maakt bijzonder eenvoudige en veilige leggen mogelijk. De planken worden aan de lengszijde door inschuiven verbonden, terwijl de kopzijde automatisch vastklikt.
- Veilig in geval van brand: Indeling Cfl-s1 bij volledige verlijming - moeilijk ontvlambaar met lage rooksvorming.
- Geschikt voor verwarming: De vloer is geschikt voor warmwater-vloerverwarming en biedt met een warmtedoorgangscoëfficiënt van 0,063 m²K/W goede energie-efficiëntie.
- Lichtecht & onderhoudsvriendelijk: Ook onder zonnestraling kleurvast en onopvallend tegen vlekken.
- Duurzaamheid: Vrij van PVC en weekmakers, formaldehydearm en op duurzame wijze geproduceerd.
De HARO Landhausdiele DISANO Classic Aqua TC XL 4V Berglärche cognacbruin gestructureerd combineert design met dagelijks bruikbaarheid - ideaal voor moderne en duurzame woonconcepten.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO DISANO ClassicAqua |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 22-woonruimte matig belast, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Ingrediënten | phtalaatvrij, PVC-vrij |
| Lengte | 2035 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Dikte | 9,8 mm |
| Type | Designvloer |
| Stijl | Landhuisstijl |
| kleur | Cognacbruin |
| Decor / Houtsoort | Houtlook |
| Contrast | Donker |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Opbouw | met rigide dragerplaat, met geluidsdemping |
| Gewicht | 9,15 |
| HAN | 549031 |
| Art.-Nr.: | 100561582 |
| EAN: | 4018427541439 |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Landhausdiele DISANO Classic Aqua TC XL 4V bergdennen cognacbruin gestructureerd