HARO Laminaat Landhausdiele TRITTY 90 TC Nootboom Cesano soft mat
Edel laminaat in donkere notenboomuitvoering in het formaat 1282x193 mm, slijtvast en stijlvol voor tijdloze ruimteinrichting, Art.-Nr.: 100561346a Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
3 Varianten
41
,
95
€
18,90 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO Laminaat Landhausdiele TRITTY 90 TC Nootboom Cesano soft mat Online kopen tegen een voordelige prijs
HARO laminaat Landhuis plank TRITTY 90 TC nooteboom authentic combineert de elegante werking van donker noteboomhout met hoge slijtvastheid. De diepbruine kleurgeving en de karakteristieke tekening creëren een edel woonambiance, die zowel klassiek als modern kan werken. Dankzij de robuuste opbouw is de vloer geschikt voor intensief gebruikte woonruimten en voor commercieel gebruikte gebieden met gemiddelde belasting.
Productinformatie & voordelen:
- Veelzijdig belastbaar: Gebruiksklasse 23/32 voor woongebieden met intensief gebruik en commerciële ruimten met gemiddelde belasting.
- Edele houtovertrek: Nooteboom in donkere tint met karaktervolle tekening voor een stijlvolle ambiance.
- Robuust en duurzaam: Slijtklasse AC4, microkerassistent en vlekkenbestendig.
- Veilig in het dagelijks gebruik: Slipweerstandsklasse R9, antistatisch en moeilijk ontvlambaar (Cfl-s1).
- Geschikt voor vloerverwarming: Met thermische weerstand voor warmwater-vloerverwarmingen.
- Individueel te kiezen dikte:
– Standaard uitvoering 7 mm: Klassieke oplossing zonder geïntegreerde isolatie – ideaal voor woonruimten met normale geluidsomgeving.
– Met Silent Pro isolatielaag ca. 9 mm: Merkbaar stiller met ca. 18 dB stapgeluid verbetering en 30 % geluidsreductie – bijzonder geschikt voor appartementen en meergezinswoningen.
– Met Silent CT isolatielaag ca. 9 mm: Maximale geluidsreductie met ongeveer 60 % minder geluidsoverbrenging – perfect voor kantoren of ruimten met verhoogde geluidsomgeving. - Eenvoudige leggen: Dankzij Top Connect-systeem snel en nauwkeurig gelegd.
- Gezond wonen: Formaldehyde-arm en emissie-arm voor een gezond woonklimaat.
Het HARO laminaat Landhuis plank TRITTY 90 TC nooteboom authentic is in drie varianten verkrijgbaar – klassiek met 7 mm of in ca. 9 mm met geïntegreerde isolatielaag voor meer comfort en rust.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO TRITTY 90 |
| Decor / Houtsoort | Noten |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 32-Commercieel matig gebruikt |
| Stijl | Landhuisstijl |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Opbouw | op HDF-drager |
| Contrast | Donker |
| kleur | Donkerbruin |
| Lengte | 1282 mm |
| Breedte | 193 mm |
| Dikte | 7 mm, 9 mm |
| Montagewijze | Zwevend |
| Brandklasse | Cfl-s1 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100561346a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Laminaat Landhausdiele TRITTY 90 TC Nootboom Cesano soft mat