HARO Laminaat Landhausdiele TRITTY 200 Aqua TC 4V Eik Eleganza puro authentic
Sterke vloerbedekking – ideaal voor woon- en bedrijfsruimten, Art.-Nr.: 100561532a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Pack
incl. btw
3 Varianten
42
,
95
€
21,69 € / m²
Productinformatie
Beschrijving
HARO Laminaat Landhausdiele TRITTY 200 Aqua TC 4V Eik Eleganza puro authentic Online kopen tegen een voordelige prijs
Het HARO laminaat landhuisplank TRITTY 200 Aqua TC 4V HARO laminaat landhuisplank TRITTY 200 Aqua TC 4V Eik Eleganza puro authentic combineert design, duurzaamheid en functionaliteit op het hoogste niveau. De lange plankmaat van 1282x193 mm zorgt voor een ruimtelijk effect en benadrukt de natuurlijke houtoptiek. Dankzij de Aqua-Resist-dragerplaat is de vloer ongevoelig voor vocht – ideaal voor keuken, badkamer en gang.
Producteigenschappen & voordelen:
- Geschikt voor natte ruimten: Aqua-Resist-dragerplaat beschermt betrouwbaar tegen opzwellende vochtigheid.
- Robuust in het dagelijks gebruik: Gebruiksklasse 23/33, slijtageклас AC6 – ook geschikt voor zwaar belast commerciële ruimten.
- Plankenformaat: Breedte (1282x193 mm) voor een modern, open ruimteeffect.
- Authentiek design: Decor HARO laminaat landhuisplank TRITTY 200 Aqua TC 4V Eik Eleganza puro authentic met matte oppervlakte en 4-zijdige V-voeg.
- Onderhoudsarm & hygiënisch: Vlekbestendig, microkerfsbestendig en antistatisch.
- Comfort door geluiddemping: Optioneel verkrijgbaar met geïntegreerde Silent Pro of Silent CT ondervloer.
- Geschikt voor vloerverwarming: Met lage thermische weerstand perfect voor warmwaterstelsels.
- Snel verlegd: Het Top Connect-systeem maakt nauwkeurige, lijmvrije verlegging mogelijk.
- Gezond wonen: Arm aan vluchtige stoffen, arm aan formaldehyde en moeilijk ontvlambaar (Cfl-s1).
De TRITTY 200 Aqua is daarom een laminaatvloer voor iedereen die modern design met de hoogste belastbaarheid en waterdichte veiligheid wil combineren.
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO TRITTY 200 Aqua |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Stijl | Landhuisstijl |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Opbouw | op HDF-drager |
| Contrast | Licht |
| kleur | Puro |
| Lengte | 1282 mm |
| Breedte | 193 mm |
| Dikte | 8 mm, 10 mm |
| Montagewijze | Zwevend |
| Brandklasse | Cfl-s1 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100561532a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO Laminaat Landhausdiele TRITTY 200 Aqua TC 4V Eik Eleganza puro authentic