HARO Laminaat Landhausdiele TRITTY 100 TC 4V Eik Eleganza gerookt authentic
Donkere laminaatvloer in gerookt eiken-look in het formaat 1282x193 mm, met 4-zijdige afschuining, robuust en edel, Art.-Nr.: 100561448a Beschrijving
Productinformatie
HARO Laminaat Landhausdiele TRITTY 100 TC 4V Eik Eleganza gerookt authentic Online kopen tegen een voordelige prijs
HARO Laminaat Landhausdiele TRITTY 100 TC 4V Eik Eleganza gerookt authentic combineert de elegante uitstraling van donker, gerookt eikenhout met hoge slijtvastheid. De diepe kleurtoon en het authentieke houtpatroon zorgen voor een edel woonambiente met klassiek karakter. De 4-zijdige afschuining versterkt de indruk van een hoogwaardig parketteffect. Dankzij de robuuste constructie is deze vloer ideaal voor sterk belaste woongebieden en voor bedrijfsruimten met gemiddeld tot intensief gebruik.
Productinformatie & voordelen:
- Hoge belastbaarheid: Gebruiksklasse 23/32 voor sterk gebruikte woongebieden en bedrijfsruimten met gemiddelde belasting.
- Edele houtoptiek: Gerookt eikenhout in donkere kleur met natuurlijk houtpatroon voor een stijlvol ambiance.
- Met 4-zijdige afschuining: Geeft de planken een parketachtige werking en onderstreept de kwaliteit.
- Robuust en duurzaam: Slijtklasse AC4, microbekrassingbestendig, vlekbestendig en weerstandsvattig.
- Veilig in het dagelijks gebruik: Antislipklasse R9, antistatisch en moeilijk ontvlambaar (Cfl-s1).
- Geschikt voor vloerverwarming: Met lage thermische weerstand voor warmwater-vloerverwarmingssystemen.
- Individueel kiesbare dikte:
– Standaarduitvoering 8 mm: Klassieke oplossing zonder geïntegreerde isolatie.
– Met Silent Pro isolatieonderlaag ca. 10 mm: Contactgeluidverbetering van ongeveer 18 dB en 30 % minder geluidsreflectie – ideaal voor appartementen.
– Met Silent CT isolatieonderlaag ca. 10 mm: Maximale geluidsreflectievermindering van rond 60 % – perfect voor kantoren of geluidsintensieve ruimten. - Eenvoudige legeing: Dankzij Top Connect-systeem snel en betrouwbaar te leggen.
- Gezond wonen: Formaldehyde-arm en emissie-arm voor een gezond binnenklimaat.
Het HARO Laminaat Landhausdiele TRITTY 100 TC 4V Eik Eleganza gerookt authentic is in drie varianten verkrijgbaar – klassiek met 8 mm of met ongeveer 10 mm dikte inclusief geïntegreerde isolatieonderlaag voor nog meer rust en comfort.
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO TRITTY 100 |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 32-Commercieel matig gebruikt |
| Stijl | Landhuisstijl |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Opbouw | op HDF-drager |
| Contrast | Donker |
| kleur | Donkerbruin |
| Lengte | 1282 mm |
| Breedte | 193 mm |
| Dikte | 8 mm, 10 mm |
| Montagewijze | Zwevend |
| Brandklasse | Cfl-s1 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100561448a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
- HARO Laminaat Landhausdiele TRITTY 100 TC 4V Eik Eleganza gerookt authentic