HARO DISANO WaveAqua Eik Ontario natuurlijk authentiek landhausplank 4V
4-zijdige afschuining, 8 mm dik, klik-verbinding, Art.-Nr.: 100381403a Beschrijving
1 / 9
Productinformatie
Beschrijving
HARO DISANO WaveAqua Eik Ontario natuurlijk authentiek landhausplank 4V Online kopen tegen een voordelige prijs
Haro Disano WAVEAQUA vinyl vloer.
Deze HARO designvloer ziet er bijzonder natuurlijk uit en is vanwege zijn laagbaarheid in vochtige ruimtes ook perfect geschikt voor badkamer en keuken. Hij past zich moeiteloos aan alle woonstijlen aan - of licht of donker - de klassieke kleurstelling kan met vrijwel elk interieur worden gecombineerd. Verkrijgbaar in twee formaten 1282x193x8 mm en 2200x243x8 mm, biedt hij ontwerpvrijheid voor kleine en grote ruimtes. HARO geeft een garantie van 5 jaar op commercieel gebruik en 20 jaar op privégebruik van deze vloer. De installatie is met een kliksysteem heel gemakkelijk.
Verdere voordelen:
- Voordelig in prijs
- Duurzaam en robuust
- Natuurlijke kleurstelling
- Kratbestendige Surface Protect oppervlak
- Bijzonder vochtongevoelige AquaRejekt dragerplaat (Rigid Core Board)
- Vochtafstotende PowerWave laag
Technische gegevens
| Merk | Haro |
|---|---|
| Serie | HARO DISANO WaveAqua |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R10 |
| Ingrediënten | phtalaatvrij, PVC-vrij |
| Lengte | 1282 mm, 2200 mm |
| Breedte | 193 mm, 243 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Type | Designvloer |
| Stijl | Landhuisstijl |
| kleur | Donkerbruin |
| Decor / Houtsoort | Houtlook |
| Contrast | middel |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Opbouw | met rigide dragerplaat |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100381403a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG Rohrdorfer Str. 133 83071 Stephanskirchen info@haro.com |
Leveringsomvang
- HARO DISANO WaveAqua Eik Ontario natuurlijk authentiek landhausplank 4V