gutta zijkant Rechteckvordach BS Timber-Line anthrazit
Beschermt het entreegebied tegen zijdelingse regen, onzichtbare dakafwatering door geïntegreerde waterafvoer, Afmetingen 220x90x12,5 cm, Art.-Nr.: 100456622 Beschrijving
Productinformatie
gutta zijkant Rechteckvordach BS Timber-Line anthrazit Online kopen tegen een voordelige prijs
Met het Timber-Line zijdeel voor het gutta rechthoekige afdak BS Timber-Line beschermt u uw entreegebied tegen zijwaarts inregende neerslag en waardeert uw Timber-Line afdak stijlvol op. Net als het dak is het gutta Timber-Line zijdeel in de klassieke Bauhaus-stijl ontworpen. Het voordeur afdak met zijdeel geeft elke ingang een onderscheidend karakter. De unieke samensmelting van aluminium, hout en glas verfraaist het entreegebied blijvend. Het zijdeel bestaat, evenals het afdak, uit antracietkleurig, poedergecoat aluminium, het hout is eveneens Zwartwald-spar uit geselecteerde hoogteliggingen in duurzame kwaliteit. De beglazing van het zijdeel is gemaakt van hoogwaardig ESG-glas.
Bij gebruik van het Timber-Line zijdeel verloopt de regenafvoer onzichtbaar door een waterafvoer die in het zijdeel is geïntegreerd. Het zijdeel kan naar keuze rechts of links worden gemonteerd. Het is 220 cm hoog, 12,5 cm sterk en 90 cm diep.
Eigenschappen en voordelen:- Topkwaliteit - Made in Germany
- Klassiek ontworpen in Bauhaus-stijl
- Zeer duurzaam, robuust en vormstabiel
- Aluminium met hoogwaardige poedercoating
- Zwartwald-zilverspar 75x20 mm (riftzaagsnede hout)
- Beglazing van 4 mm veiligheidsglas (ESG)
- Afwatering door onzichtbare waterafvoer in het zijdeel
- Afmeting: 220 cm hoog, 90 cm diep en 12,5 cm sterk
- Gemakkelijk te monteren
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Aluminium |
| Type | Zijkant |
| Stijl | Modern |
| vorm | Rechthoekige afdak |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG) |
| Glasdikte | 4 mm |
| Breedte | 220 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte | 12,5 cm |
| kleur | Antraciet DB 703 |
| Serie | gutta BS Timber-Line |
| Gewicht | 66,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 7600112 |
| Art.-Nr.: | 100456622 |
| EAN: | 4003412156309 |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
- gutta zijkant Rechteckvordach BS Timber-Line anthrazit