gutta zijkant Rechteckvordach BS antraciet Zijkap
optioneel links of rechts monteerbaar, 220 cm hoog, 90 cm diep en 14,5 cm dik, Art.-Nr.: 100456284 Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
1071
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
gutta zijkant Rechteckvordach BS antraciet Zijkap Online kopen tegen een voordelige prijs
Het zijdeel voor het gutta rechthoekige afdak BS is, net als het afdak, vervaardigd uit antracietgrijs, poedergecoat aluminium. Het beschermt tegen regen, wind en sneeuw en kan naar keuze rechts of links op het afdak gemonteerd worden. Het zijdeel is 220 cm hoog, 90 cm diep en 14,5 cm dik. Door montage van het zijdeel kan de sneeuwbelasting van het afdak tot 150 kg/m² worden verhoogd. Het is ook mogelijk om een deurbel en/of een brievenbus in het zijdeel te integreren.
Eigenschappen en voordelen:- Topkwaliteit - Made in Germany
- Modern kubisch design
- Zeer duurzaam en vormstabiel
- Aluminium met hoogwaardige poedercoating
- Verhoogt de sneeuwbelasting van het afdak tot 150 kg/m²
- Gemakkelijk te monteren
Technische gegevens
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type | Zijkant |
| Stijl | Modern |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| hoogte | 220 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte | 14,5 cm |
| kleur | Antraciet RAL 7016 FS |
| Serie | gutta BS |
| Gewicht | 40,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 75000152 |
| Art.-Nr.: | 100456284 |
| EAN: | 4003412171876 |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
Leveringsomvang
- gutta zijkant Rechteckvordach BS antraciet Zijkap