gutta Rechthoekig afdak NM Wit Dak
150 cm of 200 cm breed, aluminium frame met kunststofpanelen, Art.-Nr.: 100143203a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
555
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
gutta Rechthoekig afdak NM Wit Dak Online kopen tegen een voordelige prijs
Het aantrekkelijke rechthoekige afdak NM van Gutta heeft de uitstraling van houten plafonds overgenomen. Het volledig witte afdak wint het over met zijn onderzijde uit kunststofpanelen. Het lichte frame bestaat uit poedergecoat aluminium en is dus op lange termijn bestand tegen wind en weer. Aan beide zijden zijn kleine afvoeren in het afdak geïntegreerd, die optimale afwatering mogelijk maken.
Onder accessoires vindt u passende zijkappen voor het rechthoekige afdak NM.
Eigenschappen en voordelen:- Stijlvol rechthoekig afdak
- Onderafdecking uit witte kunststofpanelen
- Frame uit wit poedergecoat aluminium
- Geïntegreerde afwatering met afvoeren aan beide zijden
- 75 kg/m² sneeuwbelasting getest
- Volledig montagemateriaal inclusief
- Afmetingen DxH: 90x14 cm
- Breedte 150 en 200 cm verkrijgbaar
- Made in Germany
- Gewicht slechts 14 respectievelijk 16 kg
Technische gegevens
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | klassiek |
| vorm | Rechthoekige afdak |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Breedte | 150 cm, 200 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Sneeuwbelasting | 75 kg/m² |
| Serie | gutta NM |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100143203a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
Leveringsomvang
- Afdak
- compleet montagemateriaal (verdere informatie in de montagehandleiding)