gutta Rechthoekig afdak BS Timber-Line antraciet
Trendy Bauhaus-stijl, fijn afgewerkt, met Zwarte Woudkerk spar uit geselecteerde hoogtezones en acrylglasafdekking, Art.-Nr.: 100456619a Beschrijving
Productinformatie
gutta Rechthoekig afdak BS Timber-Line antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Met het stijlvolle gutta Rechthoekig afdak BS Timber-Line bewijst u stijlbewustzijn, smaak en een oog voor het bijzondere. In klassieke Bauhaus-stijl geeft het voordeurkozijn afdak elke ingang een uniek karakter. De unieke combinatie van aluminium, hout en glas verfraait permanent de entreegebied. Het gutta afdak bestaat uit antracietkleurig, poedergecoat aluminium, het hout is Zwarte woud spar uit geselecteerde hoogteliggingen in duurzame kwaliteit en de beglazing is gemaakt van hoogwaardig, transparant en duurzaam acrylglas.
Bij het gutta Rechthoekig afdak BS Timber-Line vindt de dakafwatering plaats via een waterspuwer die naar keuze rechts of links gemonteerd kan worden. Het is leverbaar in breedtes van 160, 200 en 250 cm. Het afdak is 12,5 cm dik en 90 cm diep. In de winter kan het afdak een sneeuwlast van tot 86,6 kg/m²) dragen.
Als aanvullende optie kan het afdak met het Timber-Line zijdeel worden uitgebreid. Het zijdeel is 220 cm hoog en kan via het accessoires worden verkregen.
Eigenschappen en voordelen:- Topkwaliteit - Made in Germany
- Klassiek uitgevoerd in Bauhaus-stijl
- Zeer duurzaam, robuust en vormvast
- Aluminium met hoogwaardige poedercoating
- Zwarte woud witabete 75x20 mm (spiegelsnit-hout)
- Beglazing van 4 mm dik acrylglas
- Dakafwatering vindt plaats via een waterspuwer
- Afmeting: 160/200/250 cm breed, 90 diep en 12,5 cm dik
- Hoge sneeuwlast van tot 86,6 kg/m²
- Eenvoudig te monteren
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Aluminium |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| vorm | Rechthoekige afdak |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Glasdikte | 4 mm |
| Breedte | 160 cm, 200 cm, 250 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte | 12,5 cm |
| Sneeuwbelasting | 86,6 kg/m² |
| kleur | Antraciet DB 703 |
| Serie | gutta BS Timber-Line |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100456619a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
- gutta Rechthoekig afdak BS Timber-Line antraciet