gutta rechthoekig afdak BS Plus met waterkering antraciet
Afwatering via een dakdoorvoering met waterkuif rechts of links, Art.-Nr.: 100456285a Beschrijving
Productinformatie
gutta rechthoekig afdak BS Plus met waterkering antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Het gutta rechthoekige afdak BS Plus brengt met zijn rechte lijnen en kanten de Bauhaus-stijl terug. Gereduceerd tot het essentiële beschermt het afdak de voordeur tegen regen. Het ziet er goed uit aan oudere gebouwen met de passende uitstraling en aan nieuwe gebouwen met kubisch design. Het gutta afdak BS Plus is vervaardigd uit antracietkleurig, poedergelakt aluminium en aan de binnenzijde geïsoleerd met EPS-isolatieplaten. Zijn kubische bouwvorm zorgt voor maximale vormstabiliteit terwijl de isolatieplaten ervoor zorgen dat regendruppels op het afdak geen storende drupgelgeluiden kunnen veroorzaken. Bij dit afdak is het drupgeluid van de regen aangenaam stil. De dakafwatering gebeurt via een waterspuwer, die afhankelijk van het model aan de rechterkant of linkerkant wordt gemonteerd.
Het antracietkleurige rechthoekige afdak BS Plus in trendontwerp is verkrijgbaar in breedtes van 160 en 200 cm. Het is 15,5 cm dik en 90 cm diep. In de winter kan het afdak een sneeuwbelasting van tot 100 kg/m² dragen. Een geïntegreerde heldere en zuinige LED-lamp zorgt ervoor dat niemand in het donker hoeft te staan.
Eigenschappen en voordelen:- Topkwaliteit - Made in Germany
- Modern kubisch design
- Zeer duurzaam en vormstabiel
- Aluminium met hoogwaardige poedercoating
- Daakelementen met ingebouwde EPS-isolatieplaten
- Geen storende geluiden door drupsgewijs afvallende regen
- Heldere entree door geïntegreerde, zuinige LED-lamp
- LED-lamp: 500 mm lang, 7,2 Watt, 4000 K (neutraalwit)
- Dakafwatering via waterspuwer rechts of links
- Waterspuwer (LxBxH) 19x6x3 cm
- Hoge sneeuwbelasting van tot 100 kg/m²
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| Leveringsomvang | Set |
| vorm | Rechthoekige afdak |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Breedte | 160 cm, 200 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte | 15,5 cm |
| Sneeuwbelasting | 100 kg/m² |
| kleur | Antraciet RAL 7016 FS |
| Serie | gutta BS PLUS |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100456285a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
- gutta rechthoekig afdak BS Plus met waterkering antraciet