gutta rechthoekig afdak BS Plus met brievenbus en audio antraciet
Tijdloos afdak in Bauhaus-stijl, deurbel en geïntegreerde intercom vast in het zijkant gemonteerd, Art.-Nr.: 100456301a Beschrijving
Productinformatie
gutta rechthoekig afdak BS Plus met brievenbus en audio antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Met het gutta Rechthoekig afdak BS Plus met brievenbus, deurbel en geïntegreerde intercom in het zijdeel, wordt elke huisingang optisch opgewaardeerd. Zijn klassiek-moderne vorming siert het entreegebied en beschermt tegen regen, wind en sneeuw. Het gutta afdak BS Plus met zijdeel past goed bij oude bouwstijlen in Bauhaus stijl en bij nieuwbouw met kubisch design. Het bestaat uit poedergelakt aluminium (Antraciet RAL 7016 fijnstructuur) en een vulling met EPS-isolatieplaten, die verstorende geluiden van neerslag voorkomen. Zijn kubische vorm zorgt voor maximale vormvastheid.
Bij het gutta Rechthoekig afdak BS Plus met brievenbus, deurbel en geïntegreerde intercom in het zijdeel gebeurt de dakafwatering via een regenpijp binnen het zijdeel. Het zijdeel wordt afhankelijk van de variant aan de rechterkant of linkerkant gemonteerd. Het zijdeel is 220 cm hoog, 90 cm diep, 14,5 cm dik. Erin is een geïntegreerde brievenbus, met deurbel en een intercom, in de kleur van het zijdeel of uit RVS voorgemonteerd. Het antracietkleurige afdak van gutta is verkrijgbaar in breedtes van 160 en 200 cm. Het is 15,5 cm dik en 90 cm diep. In de winter kan het rechthoekige afdak met het zijdeel een sneeuwbelasting van maximaal 150 kg/m² dragen. Een geïntegreerde, zuinige LED-verlichting in het afdak zorgt voor blijvend goed licht in het gehele entreegebied.
Eigenschappen en voordelen:- Topkwaliteit - Made in Germany
- Modern kubisch design met verborgen afwatering
- Aluminium met hoogwaardige poedercoating
- Dakelementenmet ingebouwde EPS-isolatieplaten
- Geen verstorende geluiden door druppelende regen
- Heller entreegebied dankzij geïntegreerde, zuinige LED-lamp
- LED-lamp: 500 mm lang, 7,2 watt, 4000 K (neutraalwit)
- Dakafwatering gebeurt via het zijdeel
- Grootte rechthoekig afdak 160/200 cm breed, 90 diep en 15,5 cm dik
- Grootte zijdeel 220 cm hoog, 90 cm diep en 14,5 cm dik
- Brievenbus in antraciet of RVS selecteerbaar
- Brievenbus met deurbel en geïntegreerde intercom
- Hoge sneeuwbelasting van maximaal 150 kg/m²
- Zeer duurzaam en vormvast
- Eenvoudig te monteren
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type | met zijdeel |
| Stijl | Modern |
| Leveringsomvang | Set |
| vorm | Rechthoekige afdak |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Breedte | 160 cm, 200 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte | 15,5 cm |
| Sneeuwbelasting | 150 kg/m² |
| kleur | Antraciet RAL 7016 FS |
| Serie | gutta BS PLUS |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100456301a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
- gutta rechthoekig afdak BS Plus met brievenbus en audio antraciet