gutta Rechthoekig afdak BS Plus met 2 palen antraciet
Afdak met rechte lijnen en vormen, geïntegreerde afwatering via regenpijp in de paal, Art.-Nr.: 100456293a Beschrijving
Productinformatie
gutta Rechthoekig afdak BS Plus met 2 palen antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Het aantrekkelijke en functionele gutta Rechthoekig afdak BS Plus met paal waardeert elke huisingang optisch op. Het duidelijke, minimalistische ontwerp concentreert zich op het essentiële, het beschermt de huisingang tegen regen, wind en sneeuw. Het gutta afdak BS Plus met paal doet het goed aan oude gebouwen in bijbehorende stijl en aan nieuwbouw met kubisch ontwerp. Het bestaat uit poedergecoat aluminium (Antraciet RAL 7016 Fijnstructuur) en een vulling met EPS-isolatieplaten, die storend regengeluid verhindert.
Bij het gutta Rechthoekig afdak BS Plus met paal vindt de dakafvoer plaats via een afvoerpijp in de rechter of linker paal. De waterkop aan de voet van de paal kan in alle richtingen gemonteerd worden. Het antracietkleurige Rechthoekig afdak BS Plus is verkrijgbaar in breedtes van 160 en 200 cm. Het afdak is 15,5 cm dik en 90 cm diep. In de winter kan het afdak met paal een sneeuwlast van tot 150 kg/m² dragen. De palen zijn 8x8 cm dik en hoogteverstelbaat van 200-250 cm. Een zuinige, geïntegreerde LED-verlichting zorgt voor een duurzaam goede verlichtingsgraad van het entreegebied.
Eigenschappen en voordelen:- Topkwaliteit - Made in Germany
- Modern kubisch ontwerp in Bauhaus-stijl
- Zeer duurzaam en vormstabiel
- Aluminium met hoogwaardige poedercoating
- Dakelementenmet ingebouwde EPS-isolatieplaten
- Geen storend geluid door regendruppels
- Helde entree door geïntegreerde, zuinige LED-lamp
- LED-lamp: 500 mm lang, 7,2 Watt, 4000 K (Neutraalwit)
- Dakafvoer vindt plaats via de paal
- Grootte Rechthoekig afdak 160/200 cm breed, 90 diep en 15,5 cm dik
- Afmetingen paal 8x8 cm dik, 200-250 cm hoogteverstelbaat
- Hoge sneeuwlast van tot 150 kg/m²
- Eenvoudige montage
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type | met steunpalen |
| Stijl | Modern |
| Leveringsomvang | Set |
| vorm | Rechthoekige afdak |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Breedte | 160 cm, 200 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte | 15,5 cm |
| Sneeuwbelasting | 150 kg/m² |
| kleur | Antraciet RAL 7016 FS |
| Serie | gutta BS PLUS |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100456293a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
- gutta Rechthoekig afdak BS Plus met 2 palen antraciet