gutta Rechthoek afdak BS Plus met zijkant antraciet
Afdak in Bauhausstijl met geïntegreerd afwateringssysteem, met zijkant rechts of links, Art.-Nr.: 100456289a Beschrijving
Productinformatie
gutta Rechthoek afdak BS Plus met zijkant antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Het gutta rechthoekige afdak BS Plus met zijkant brengt met zijn rechte lijnen en randen de Bauhaus-stijl terug. Gereduceerd tot het wezenlijke siert het de entreegebied met zijn klassiek-moderne vormgeving en beschermt de huisingang bij regen, wind en sneeuwval. Het afdak past goed bij oudere panden met de passende uitstraling en bij nieuwbouw met kubisch design. Het gutta afdak BS Plus is uit antracietkleurig, poedergecoat aluminium vervaardigd en aan de binnenzijde geïsoleerd met EPS-isolatieplaten. De kubische bouwvorm zorgt voor maximale vormvastheid terwijl de isolatieplaten ervoor zorgen dat regendruppels op het afdak geen hinderlijke druppelingen veroorzaken. Bij dit afdak is het afdruipen van de regen aangenaam stil.
Bij het gutta rechthoekige afdak BS Plus vindt de dakafwatering plaats via het zijkant, dat afhankelijk van het model aan de rechterkant of linkerkant wordt gemonteerd. Het zijkant is 220 cm hoog, 90 cm diep en 14,5 cm sterk. Het antracietkleurige rechthoekige afdak BS Plus met zijkant is in de breedtes 160 en 200 cm verkrijgbaar. Het afdak is 15,5 cm sterk en 90 cm diep. In de winter kan het afdak samen met het zijkant een sneeuwlast van tot 150 kg/m² dragen. Een geïntegreerde heldere en zuinige LED-lamp zorgt ervoor dat de entreegebied altijd goed verlicht is.
Eigenschappen en voordelen:- Topkwaliteit - Made in Germany
- Modern kubisch design
- Zeer duurzaam en vormvast
- Aluminium met hoogwaardige poedercoating
- Dakelementen met ingebouwde EPS-isolatieplaten
- Geen hinderlijke geluiden door afdruipende regen
- Heldere entreegebied door geïntegreerde, zuinige LED-lamp
- LED-lamp: 500 mm lang, 7,2 watt, 4000 K (neutraalwit)
- Dakafwatering vindt plaats via het zijkant
- Maat rechthoekige afdak 160/200 cm breed, 90 diep en 15,5 cm sterk
- Maat zijkant 220 cm hoog, 90 cm diep en 14,5 cm sterk
- Hoge sneeuwlast van tot 150 kg/m²
- Eenvoudig te monteren
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type | met zijdeel |
| Stijl | Modern |
| Leveringsomvang | Set |
| vorm | Rechthoekige afdak |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Breedte | 160 cm, 200 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte | 15,5 cm |
| Sneeuwbelasting | 150 kg/m² |
| kleur | Antraciet RAL 7016 FS |
| Serie | gutta BS PLUS |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100456289a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
- gutta Rechthoek afdak BS Plus met zijkant antraciet