gutta Rechteckvordak BS Plus met brievenbus en bel antraciet
Trendig afdak in Bauhaus-stijl, functiedoos met bel en voorbereiding voor intercom, Art.-Nr.: 100456299a Beschrijving
Productinformatie
gutta Rechteckvordak BS Plus met brievenbus en bel antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Met het gutta rechthoekige afdak BS Plus met brievenbus, bel en voorbereiding voor een intercom in het zijdeel, wordt elke huisingang optisch opgefrist. Zijn klassiek-moderne vormgeving siert het entreegebied en beschermt tegen regen, wind en sneeuw. Het gutta afdak BS Plus ziet er goed uit aan oude gebouwen in passende stijl en aan nieuwe gebouwen met kubisch design. Het bestaat uit poedergecoat aluminium (Antraciet RAL 7016 fijnstructuur) en een vulling met polystyreen isolatieplaten, die storende geluiden van neerslag voorkomen. Zijn kubische bouwvorm zorgt voor maximale vormstabiliteit.
Bij het gutta rechthoekige afdak BS Plus met brievenbus, bel en voorbereiding voor een intercom in het zijdeel vindt de dakafwatering plaats via een afvoerbuis binnen het zijdeel. Het zijdeel wordt afhankelijk van de variant zijdelings rechts of links gemonteerd. Het zijdeel is 220 cm hoog, 90 cm diep, 14,5 cm dik. Daarin is een geïntegreerde brievenbus met bel en een voorbereiding voor een intercom in de kleur van het zijdeel of uit roestvrijstaal voorgemonteerd. (Let op: De intercom is niet in de leveringsomvang begrepen.) Het antracietkleurige afdak van gutta is in twee breedtes van 160 en 200 cm verkrijgbaar. Het is 15,5 cm dik en 90 cm diep. In de winter kan het rechthoekige afdak met het zijdeel een sneeuwbelasting van tot 150 kg/m² dragen. Een geïntegreerde, zuinige LED-verlichting in het afdak zorgt voor blijvend goede verlichting in het gehele entreegebied.
Eigenschappen en voordelen:- Topkwaliteit - Made in Germany
- Modernes kubisch design
- Zeer duurzaam en vormstabiel
- Aluminium met hoogwaardige poedercoating
- Dakelementen met ingebouwde polystyreen isolatieplaten
- Geen storende geluiden van opspattend regenwater
- Helder entreegebied door geïntegreerde, zuinige LED-lamp
- LED-lamp: 500 mm lang, 7,2 Watt, 4000 K (neutraal wit)
- Dakafwatering via het zijdeel
- Grootte rechthoekig afdak 160/200 cm breed, 90 diep en 15,5 cm dik
- Grootte zijdeel 220 cm hoog, 90 cm diep en 14,5 cm dik
- Brievenbus in antraciet of roestvrijstaal naar keuze
- Bel met voorbereiding voor een intercom (intercom niet geïntegreerd)
- Hoge sneeuwbelasting van tot 150 kg/m²
- Eenvoudig te montéren
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type | met zijdeel |
| Stijl | Modern |
| Leveringsomvang | Set |
| vorm | Rechthoekige afdak |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Breedte | 160 cm, 200 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte | 15,5 cm |
| Sneeuwbelasting | 150 kg/m² |
| kleur | Antraciet RAL 7016 FS |
| Serie | gutta BS PLUS |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100456299a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
- gutta Rechteckvordak BS Plus met brievenbus en bel antraciet