gutta Rechteckvordach BS antraciet Dak
Trendy Bauhaus-stijl, met overslagrand en zijdelingse waterafvoer, 90 cm diep, Art.-Nr.: 100456281a Beschrijving
Productinformatie
gutta Rechteckvordach BS antraciet Dak Online kopen tegen een voordelige prijs
Het gutta rechthoekige afdak BS concentreert zich met zijn rechte lijnen en kanten op het essentiële - de voordeur beschermen tegen regen. Het afdak in trendy Bauhaus-stijl ziet er goed uit aan oude gebouwen in passende vormgeving en nieuwbouwwoningen met kubische bouwvormen. Het gutta afdak BS is vervaardigd uit anthracietkleurig, poedergecoat aluminium en aan de binnenkant gevuld met polystyreen isolatieplaten, waardoor maximale vormstabiliteit wordt gewaarborgd. Bovendien zorgen de isolatieplaten ervoor dat regendruppels op het afdak geen storende druppelgeluiden veroorzaken. Het druipende regenwater is aangenaam stil. De dakafwatering verloopt via een golfprofiel (verhoogd profiel) aan de voorkant, waarover het regenwater eenvoudig, afhankelijk van de dakschuinte, lateraal naar rechts of links wordt afgevoerd.
Het anthracietkleurige rechthoekige afdak in trendy design is verkrijgbaar in 160, 200 of 250 cm breedte. In het afdak met 250 cm breedte zijn twee LED-lampen geïntegreerd. Het is 15,5 cm dik en 90 cm diep. In de winter kan het een sneeuwbelasting van tot 250 kg/m² dragen. Een geïntegreerde heldere en zuinige LED-lamp zorgt ervoor dat niemand in het donker voor de voordeur hoeft te staan. Indien nodig kan daarnaast nog een zijkap worden gemonteerd. Deze moet apart worden besteld.
Eigenschappen en voordelen:- Top-kwaliteit - Made in Germany
- Modern kubisch design
- Zeer duurzaam en vormstabiel
- Aluminium met hoogwaardige poedercoating
- Dakelementan met ingebouwde polystyreen isolatieplaten
- Geen storende geluiden door druipend regenwater
- Heldere entree dankzij geïntegreerde, zuinige LED-lamp
- LED-lamp: 500 mm lang, 7,2 watt, 4000 K (neutraal wit)
- Grootte rechthoekig afdak 160/200/250 cm breed, 90 cm diep en 15,5 cm dik
- Hoge sneeuwbelasting van tot 100 kg/m² (150 kg/m² met zijkap)
- Met zijdelingse waterafvoer
- Eenvoudig te montage
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| vorm | Rechthoekige afdak |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Breedte | 160 cm, 200 cm, 250 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte | 15,5 cm |
| Sneeuwbelasting | 100 kg/m², 150 kg/m² |
| kleur | Antraciet RAL 7016 FS |
| Serie | gutta BS |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100456281a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
- gutta Rechteckvordach BS antraciet Dak