gutta Rechteckafdak BS Plus met brievenbus en video antraciet
Modern afdak in Bauhaus-stijl, geïntegreerde camera en intercom vast in het zijkant gemonteerd, Art.-Nr.: 100456303a Beschrijving
Productinformatie
gutta Rechteckafdak BS Plus met brievenbus en video antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Met het gutta rechthoekige afdak BS Plus met brievenbus, bel, audio en geïntegreerde videoapparatuur in het zijdeel, wordt elke voordeur technisch en optisch opgewaardeerd. De klassiek-moderne vorm siert het entreegebied en beschermt tegen wind, regen en sneeuwval. Het gutta afdak BS Plus past goed bij oude gebouwen in Bauhaus-stijl en bij nieuwbouw met kubische vormen. Het bestaat uit poedergecoat aluminium (Antraciet RAL 7016 fijne structuur) en een vulling met polystyreen isolatieplaten. De isolatie voorkomt hinderlijke geluiden van druppelend regenwater. De kubische vorm zorgt voor maximale vormstabiliteit.
Bij het gutta rechthoekige afdak BS Plus met brievenbus, bel, audio en geïntegreerde videoapparatuur in het zijdeel verloopt de dakafwatering via een afvoerleiding in het zijdeel. Het zijdeel wordt afhankelijk van de variant aan de rechterkant of linkerkant gemonteerd. Het is 220 cm hoog, 90 cm diep en 14,5 cm sterk. Erin geïntegreerd zijn de brievenbus met bel, alsmede de audio- en videoapparatuur. De apparatuur is voorgemonteerd en verkrijgbaar in de kleur van het zijdeel of in roestvrij staal. Het antracietkleurige afdak van gutta is verkrijgbaar in de breedtes 160 en 200 cm. Het is 15,5 cm sterk en 90 cm diep. In de winter kan het rechthoekige afdak samen met het zijdeel een sneeuwlast van tot 150 kg/m² dragen. Een geïntegreerde, zuinige LED-verlichting in het afdak zorgt voor permanente goede verlichting in het gehele entreegebied.
Eigenschappen en voordelen:- Topkwaliteit - Made in Germany
- Modern kubisch design met verborgen afwatering
- Aluminium met hoogwaardige poedercoating
- Dakelementen met ingebouwde polystyreen isolatieplaten
- Geen hinderlijke geluiden door druppelend regenwater
- Helder entreegebied door geïntegreerde, zuinige LED-lamp
- LED-lamp: 500 mm lang, 7,2 watt, 4000 K (neutraalwit)
- Dakafwatering verloopt via het zijdeel
- Grootte rechthoekig afdak 160/200 cm breed, 90 cm diep en 15,5 cm sterk
- Grootte zijdeel 220 cm hoog, 90 cm diep en 14,5 cm sterk
- Brievenbus in antraciet of roestvrij staal naar keuze
- Brievenbus met bel, audio en videoapparatuur geïntegreerd
- Hoge sneeuwlast van tot 150 kg/m²
- Zeer duurzaam en vormstabiel
- Gemakkelijk te monteren
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type | met zijdeel |
| Stijl | Modern |
| Leveringsomvang | Set |
| vorm | Rechthoekige afdak |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Breedte | 160 cm, 200 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte | 15,5 cm |
| Sneeuwbelasting | 150 kg/m² |
| kleur | Antraciet RAL 7016 FS |
| Serie | gutta BS PLUS |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100456303a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
- gutta Rechteckafdak BS Plus met brievenbus en video antraciet