gutta Rechteckafdak BS Plus met brievenbus antraciet
Afdak in trendy Bauhaus-stijl, geïntegreerde afwatering via regenpijp in zijkant, Art.-Nr.: 100456297a Beschrijving
Productinformatie
gutta Rechteckafdak BS Plus met brievenbus antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Het gutta rechthoekige afdak BS Plus met brievenbus in het zijdeel verfraait elke huisingang optisch. Met zijn klassiek-moderne vormgeving siert het de entreegebied en beschermt tegen regen, wind en sneeuw. Het gutta afdak BS Plus staat goed aan oude panden in passende stijl en aan nieuwbouw met kubisch design. Het bestaat uit poedergecoat aluminium (Antraciet RAL 7016 fijnstructuur) en een vulling met EPS-isolatieplaten, die storende geluid van neerslag verhindert. Zijn kubische bouwvorm zorgt voor maximale vormstabiliteit.
Bij het gutta rechthoekige afdak BS Plus met zijdeel gebeurt de dakafwatering via het zijdeel, dat net als de brievenbus afhankelijk van het model aan de rechterkant of linkerkant wordt gemonteerd. Het zijdeel is 220 cm hoog, 90 cm diep, 14,5 cm dik en bevat een ingebouwde brievenbus in de kleur van het zijdeel of uit roestvrijstaal. Het antracietkleurige afdak van gutta is in de breedtes 160 en 200 cm verkrijgbaar. Het is 15,5 cm dik en 90 cm diep. In de winter kan het rechthoekige afdak met het zijdeel een sneeuwlast van tot 150 kg/m² dragen. Een zuinige, ingebouwde LED-verlichting zorgt voor een duurzaam goede verlichting van de entreegebied.
Eigenschappen en voordelen:- Topkwaliteit - Made in Germany
- Modern kubisch design
- Zeer duurzaam en vormstabiel
- Aluminium met hoogwaardige poedercoating
- Dakelementen met ingebouwde EPS-isolatieplaten
- Geen storend geluid door vallende regen
- Verlichte entreegebied door ingebouwde, zuinige LED-lamp
- LED-lamp: 500 mm lang, 7,2 watt, 4000 K (neutraal wit)
- Dakafwatering gebeurt via het zijdeel
- Afmeting rechthoekig afdak 160/200 cm breed, 90 diep en 15,5 cm dik
- Afmeting zijdeel 220 cm hoog, 90 cm diep en 14,5 cm dik
- Brievenbus in antraciet of roestvrijstaal naar keuze
- Hoge sneeuwlast van tot 150 kg/m²
- Eenvoudig te monteren
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type | met zijdeel |
| Stijl | Modern |
| Leveringsomvang | Set |
| vorm | Rechthoekige afdak |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Breedte | 160 cm, 200 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Dikte | 15,5 cm |
| Sneeuwbelasting | 150 kg/m² |
| kleur | Antraciet RAL 7016 FS |
| Serie | gutta BS PLUS |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100456297a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
- gutta Rechteckafdak BS Plus met brievenbus antraciet