gutta Pultvordak PT-ET Roestvrijstaaloptica Dak
160 cm tot 300 cm breed, aluminiumprofiel met helder acrylglas, Art.-Nr.: 100143141a Beschrijving
1 / 7
Productinformatie
Beschrijving
gutta Pultvordak PT-ET Roestvrijstaaloptica Dak Online kopen tegen een voordelige prijs
Met het Pultvordach PT-ET van Gutta beschermt u jezelf en uw entreegebied veilig tegen regen en sneeuw. Het designafdak bestaat uit een verfijnde materiaalcombinatie van roestvrijstaal, aluminium en helder acrylglas. De dragers met gattendesign zijn gemaakt van roestvrijstaal. Wandaansluiting en afvoergoot zijn gemaakt van zilver geanodiseerd aluminium. De transparante 4mm acrylglasafdekking is uiterst belastbaar en stabiel.
Onder toebehoren vindt u passende zijkappen voor het Pultvordach PT-ET. Met de praktische verbindingsset kunt u meerdere afdaken met elkaar verbinden.
Eigenschappen en voordelen:- Hoogwaardig designafdak
- Afdekking van helder 4mm acrylglas
- Dragers met gattendesign van roestvrijstaal
- Afvoergoot en wandaansluiting van zilver geanodiseerd aluminium
- 75 kg/m² sneeuwbelasting getest
- Compleet montagekamateriaal inbegrepen
- Afmetingen DxH 90x22,5 cm
- Meerdere breedtes en optioneel toebehoren beschikbaar
- Gemaakt in Duitsland
Technische gegevens
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Roestvast staal, glas |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| vorm | Lessenaarsdak |
| Materiaalconsole/constructie | Roestvrijstaal |
| Coating console/constructie | ongecoat |
| Glassoort | plastic, Acrylglas |
| Glasdikte | 4 mm |
| Breedte | 160 cm, 300 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Sneeuwbelasting | 75 kg/m² |
| Serie | gutta PT-ET |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100143141a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
Leveringsomvang
- Afdak
- compleet montageMateriaal (meer informatie in de montagehandleiding)