gutta Pultvordach PT Secco roestvrij staal optiek Dak
150 cm of 200 cm breed, aluminium frame met helder polycarbonaat glas, Art.-Nr.: 100143153a Beschrijving
1 / 5
Productinformatie
Beschrijving
gutta Pultvordach PT Secco roestvrij staal optiek Dak Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Pultvordach PT Secco biedt lichtgewicht en luchtig design. De aantrekkelijke afdak past onopvallend in de optiek van de huisgevel. Een vleugje van niets beschermt u voortaan veilig tegen regen in het entreegebied. De afdekking uit helder 3mm polycarbonaat glas is uiterst schokbestendig en zeer licht van gewicht. Zelfs de geïntegreerde afvoergoot bestaat uit het transparante materiaal en is daarom nauwelijks waarneembaar. De gebogen dragers zijn uit poedergelakt aluminium in roestvrij staal-optiek vervaardigd, die de lichte bouwwijze ondersteunen.
Eigenschappen en voordelen:- Afdak met luchtig licht design
- Afdekking uit helder 3mm polycarbonaat
- Geïntegreerde afvoergoot ook uit polycarbonaat
- Dragers uit poedergelakt aluminium, kleur roestvrij staal-optiek
- 75 kg/m² sneeuwbelasting getest
- Compleet montagemateriaal inbegrepen
- Twee maten beschikbaar BxDxH: 150x90x22 cm en 200x90x22 cm
- Made in Germany
- Gewicht slechts 12 respectievelijk 16 kg
Technische gegevens
| Merk | gutta |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, glas |
| Type | Luifel, Uitkragend |
| Stijl | Modern |
| vorm | Lessenaarsdak |
| Materiaalconsole/constructie | Aluminium |
| Coating console/constructie | poedergecoat |
| Glassoort | plastic, Polycarbonaat |
| Glasdikte | 3 mm |
| Breedte | 150 cm, 200 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Sneeuwbelasting | 75 kg/m² |
| Serie | gutta PT Secco |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100143153a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Gutta Werke GmbH Bahnhofstraße 51-57 77746 Schutterwald info@gutta.com |
Leveringsomvang
- Afdak
- compleet bevestigingsmateriaal (meer informatie in de montagehandleiding)