1 / 10
Productinformatie
Beschrijving
Güde werkbank GW XL werktafel Online kopen tegen een voordelige prijs
De Güde werkbank GW XL heeft een vingerlasbestemde gummibaum-houten plaat. Deze is gevoelig tegen vochtigheid en daardoor onderhoudsvriendelijk.
De belastbaarheid van het werkblad is maximaal 300 kg, de laden kunnen tot maximaal 25 kg worden belast.
| Artikel | Aantal deuren | Werkhoogte |
|---|---|---|
| 100237943 | 1 |
850 mm |
| 100237944 | 2 | 840 mm |
Technische gegevens
| Merk | Güde |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Brede werkblad | 1710 mm |
| Diep werkblad | 600 mm |
| Werkbladdikte | 30 mm |
| Werkhoogte | 840 mm, 850 mm |
| Materiaal werkblad | Rubberwood |
| Draagvermogen | tot max. 300 kg |
| Type | Vaste werkbank |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100237943a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
GÜDE GmbH & Co. KG Birkichstrasse 6 74549 Wolpertshausen info@guede.com |
Leveringsomvang
- Güde werkbank GW XL werktafel