GroJa Viento schutting zichtschermlattenomheining aansluiting Anthracietgrijs met Alu-frame Anthraciet DB 703 zichtscherm lamellenomheining
BPC-ontwerp hek, bijzonder stabiel dankzij aluminium frame, 90x180/90x4 cm, Art.-Nr.: 100479422 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Viento schutting zichtschermlattenomheining aansluiting Anthracietgrijs met Alu-frame Anthraciet DB 703 zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het aansluitstuk van het GroJa Viento schutting is een uitstekende afwerking wanneer de schutting eindigt. Gemaakt uit duurzaam houtcomposiet (bamboe-kunststof-combinatie), in een aluminium frame, wint deze designschutting door zijn natuurlijke houtlook, die de tuin een tijdloos en elegant uiterlijk geeft. De groef- en federprofielen zijn ingefatst in een geanodiseerd aluminium frame, dat de schutting een hoge stabiliteit geeft. De aan beide zijden dezelfde look van de schutting zorgt voor een harmonieus uiterlijk van beide kanten.
Het stabiele aluminium frame is verkrijgbaar in de kleuren zilver EV1 geanodiseerd of antraciet DB703 geanodiseerd. In combinatie met de GroJa aluminium-schuttingpalen en de beschikbare houtcomposiet-invullingen biedt de schutting veel ontwerpingsmogelijkheden. Dankzij de hoogwaardige materialen is de schutting niet alleen bijzonder duurzaam, maar ook gemakkelijk schoon te maken. Het bestand tegen alle weersomstandigheden en behoudt daarbij altijd zijn elegante uiterlijk.
Eigenschappen en voordelen- Aansluiting met 6 houtcomposiet-invullingen: Afmetingen - 90x180/90x4 cm
- Materiaal: Houtcomposiet (bamboe-kunststof-combinatie)
- Design: Schutting met edel aluminium frame
- Modern design: Stevig en onderhoudsvriendelijk
- Stabiliteit: Bijzonder stabiel door aluminium frame
- Frame geanodiseerd: Zilver EV1 of antraciet DB703
Let op: De afgebeelde schuttingpalen zijn niet in de leveringsomvang begrepen. Voor een soepele montage raden we aan de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Viento |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Kunststoftype | BPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Antracietgrijs |
| Framekleur | Antraciet DB 703 |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 15,00 |
| HAN | 210717243100300 |
| Art.-Nr.: | 100479422 |
| EAN: | 4250260967834 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Viento schutting zichtschermlattenomheining aansluiting Anthracietgrijs met Alu-frame Anthraciet DB 703 zichtscherm lamellenomheining