GroJa Viento schutting hoogkantig Walnoot co-geëxtrudeerd met aluminium frame antraciet DB 703 zichtscherm lamellenomheining
BPC-designhek, bijzonder stabiel dankzij aluminium frame, 90x180x4 cm, Art.-Nr.: 100479415 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Viento schutting hoogkantig Walnoot co-geëxtrudeerd met aluminium frame antraciet DB 703 zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het verticale element van de GroJa Viento schutting is een uitstekende aanvulling als grote elementen niet passen. Vervaardigd uit duurzaam houtcomposiet (bamboe-kunststof combinatie) onderscheidt deze designschutting zich door zijn natuurlijke houtlook, die elke tuin een elegante en tijdloze uitstraling geeft. De co-geëxtrudeerde houtcomposiet-profielen zijn ongevoelig voor vlekken en hardnekkig vuil. De brede groef- en federprofielen zijn in een edel aluminium frame gevat, dat de schutting een hoge stabiliteit geeft. Het aan beide zijden identieke uiterlijk zorgt voor een harmonieus beeld en een exclusieve werking van beide kanten.
Het aluminium frame is verkrijgbaar in de kleuren zilver EV1 geanodiseerd of antraciet DB703 geanodiseerd. In combinatie met de GroJa aluminium-palen en de beschikbare houtcomposiet-vullingen biedt deze schutting een veelvoud aan designmogelijkheden. Dankzij zijn robuuste constructie en hoogwaardige materialen is de GroJa Viento schutting niet alleen bijzonder duurzaam, maar ook onderhoudsarm en gemakkelijk schoon te maken. Hij weerstaat zonder problemen weersomstandigheden en behoudt daarbij altijd zijn elegante uiterlijk. Perfect voor elke tuin.
Eigenschappen en voordelen- Bouwset van 6 houtcomposiet-vullingen: Afmeting - 90x180x4 cm
- Materiaal: Houtcomposiet (bamboe-kunststof combinatie)
- Co-geëxtrudeerd: Houtcomposiet-kern met kunststof beschermende laag
- Design: Schutting met edele alu-omraming
- Modern design: Stevig en onderhoudsarm
- Stabiliteit: Bijzonder stabiel door aluminium frame
- Frame geanodiseerd: Zilver EV1 of antraciet DB703
Opmerking: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een soepele montage raden wij aan de bijbehorende palen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Viento |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Kunststoftype | BPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Walnoot |
| Framekleur | Antraciet DB 703 |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 20,00 |
| HAN | 210717242100200 |
| Art.-Nr.: | 100479415 |
| EAN: | 4250260967643 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Viento schutting hoogkantig Walnoot co-geëxtrudeerd met aluminium frame antraciet DB 703 zichtscherm lamellenomheining