GroJa Viento schutting Aansluiting Bi-Color Zand met Alu-frame EV1 zilver Zichtscherm Lamellenomheining
BPC-Designhek, bijzonder stabiel dankzij aluminium frame, 90x180/90x4 cm, Art.-Nr.: 100479423 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Viento schutting Aansluiting Bi-Color Zand met Alu-frame EV1 zilver Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het aansluitingselement van de GroJa Viento schutting is een uitstekende afwerking wanneer de schutting eindigt. Vervaardigd uit duurzaam houtcomposiet (bamboe-kunststof-combinatie), in een aluminium frame, onderscheidt deze designschutting zich door zijn natuurlijke houtlook, die de tuin een tijdloze en elegante uitstraling geeft. De groef- en veringprofielen zijn aangebracht in een geanodiseerd aluminium frame, dat de schutting een hoge stabiliteit geeft. De aan beide zijden gelijke uitstraling van de schutting zorgt voor een harmonieus beeld van beide zijden.
Het stabiele alu-frame is verkrijgbaar in de kleuren zilver EV1 geanodiseerd of antraciet DB703 geanodiseerd. In combinatie met de GroJa aluminium-palen en de beschikbare houtcomposiet-invullingen biedt de schutting veel ontwerpingsmogelijkheden. Dankzij de hoogwaardige materialen is de schutting niet alleen bijzonder duurzaam, maar ook gemakkelijk schoon te maken. Hij weerstaat probleemloos alle weersomstandigheden en behoudt daarbij altijd zijn elegante uitstraling.
Eigenschappen en voordelen- Aansluiting met 6 houtcomposiet-invullingen: Afmetingen - 90x180/90x4 cm
- Materiaal: Houtcomposiet (bamboe-kunststof-combinatie)
- Design: Schutting met elegant aluminium frame
- Modern design: Stevig en onderhoudsvriendelijk
- Stabiliteit: Bijzonder stabiel dankzij aluminium frame
- Frame geanodiseerd: Zilver EV1 of antraciet DB703
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een soepele montage raden wij aan om de passende palen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Viento |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Kunststoftype | BPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Bi-Color Zand |
| Framekleur | Zilver EV1 |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 15,00 |
| HAN | 210717243100400 |
| Art.-Nr.: | 100479423 |
| EAN: | 4250260967902 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Viento schutting Aansluiting Bi-Color Zand met Alu-frame EV1 zilver Zichtscherm Lamellenomheining