GroJa Viento Schutting Aansluiting Antracietgrijs met aluminium-frame zilver EV1 Zichtscherm Lamellenomheining
BPC-designhek, bijzonder stabiel dankzij aluminium frame, 90x180/90x4 cm, Art.-Nr.: 100479425 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Viento Schutting Aansluiting Antracietgrijs met aluminium-frame zilver EV1 Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het aansluitingselement van de GroJa Viento schutting is een uitstekende afwerking wanneer de schutting eindigt. Gemaakt uit duurzaam BPC (bamboevezel-kunststof-combinatie), in een aluminium frame, steekt deze designschutting eruit door zijn natuurlijke houtoptiek, die de tuin een tijdloze en elegante uitstraling geeft. De groef- en verenprofielen zijn opgenomen in een geanodiseerd aluminium frame, dat de schutting veel stabiliteit geeft. De aan beide zijden gelijke uitstraling van de schutting zorgt voor een harmonieus uiterlijk van beide kanten.
Het stabiele aluminium frame is verkrijgbaar in de kleuren Zilver EV1 geanodiseerd of Antraciet DB703 geanodiseerd. In combinatie met de GroJa aluminium palen en de beschikbare BPC-vullingen biedt het scherm veel ontwerpingsmogelijkheden. Dankzij de hoogwaardige materialen is de schutting niet alleen bijzonder duurzaam, maar ook gemakkelijk schoon te maken. Het weerstaat problemaloos alle weersomstandigheden en behoudt daarbij altijd zijn elegante uiterlijk.
Eigenschappen en voordelen- Aansluiting met 6 BPC-vullingen: Afmetingen - 90x180/90x4 cm
- Materiaal: BPC (bamboe-kunststof-combinatie)
- Design: Scherm met edele aluminium frame
- Modern design: Stevig en onderhoudsvriendelijk
- Stabiliteit: Bijzonder stabiel dankzij aluminium frame
- Frame geanodiseerd: Zilver EV1 of Antraciet DB703
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een soepele montage raden wij u aan de passende palen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Viento |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Kunststoftype | BPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Antracietgrijs |
| Framekleur | Zilver EV1 |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Schroeven |
| Gewicht | 15,00 |
| HAN | 210717243100600 |
| Art.-Nr.: | 100479425 |
| EAN: | 4250260968046 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Viento Schutting Aansluiting Antracietgrijs met aluminium-frame zilver EV1 Zichtscherm Lamellenomheining