GroJa Steekzaun Solid Grande Premium Steekzaun Antracietgrijs
Onderhoudsvriendelijk hek uit houtcomposiet en aluminium, individuele maatwerk mogelijk, Art.-Nr.: 100479664a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Steekzaun Solid Grande Premium Steekzaun Antracietgrijs Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Solid Grande Premium poort is de uitstekende aanvulling op de GroJa Solid Grande Premium schutting. De gekleurde aluminium lisenen geven de hoogwaardige poort dat zekere extra en maken het tot een echte eyecatcher. De 24 cm brede vulgeometrie met aluminium lisenen zorgt voor een edel uiterlijk. De poort bestaat uit duurzame houtcomposiet-vullingen en een stabiel, geanodiseerd aluminium frame. Het overtuigt door zijn stabiliteit, bestendigheid en onderhoudsvriendelijkheid. De 150x180 cm grote poort wordt zonder poortpalen geleverd, maar bevat wel 3D scharnierbanden, sluitplaat, slot en kruk in de leveringsinhoud.
Belangrijk:
Gebruik de poort alleen met GroJa houtcomposiet-poortpalen (10x10 cm) of GroJa aluminium-poortpalen (9x9 cm)! De palen zijn niet in de leveringsinhoud begrepen.
- Poortopening met 7 houtcomposiet profielen en 6 lisenen: hoogwaardige poort met het zekere extra
- Visueel hoogtepunt - aluminium lisenen: zilvergrijs of antracietgrijs geanodiseerd
- Poortafmeting 150x180 cm: Perfecte afmetingen voor uw tuin
- 4 cm sterke aluminium frame EV1 of antraciet DB703 geanodiseerd: Voor extra stabiliteit
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weerinvloeden
- Snel en zonder ingewikkeldheid op te bouwen: Eenvoudig montagessysteem
- Levering met 3D-banden, sluitplaat, slot en kruk: Alles in de leveringsinhoud begrepen
- Palen moeten apart besteld worden: Aansluitend op uw GroJa hekafsluiting
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande Premium |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Antracietgrijs |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479664a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep