GroJa Solid Grande Steekzaun Schutting Walnuss co-geëxtrudeerd Aansluiting Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Bouwsysteem uit 7 vullingen, 90x180/90x1,9 cm, inclusief afstandsstuk-set en afwerkingsprofiel, Art.-Nr.: 100479403 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Grande Steekzaun Schutting Walnuss co-geëxtrudeerd Aansluiting Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJaSolid Grande steekzaun gecoëxtrudeerd is de ideale oplossing voor huiseigenaren die hun tuin of grondstuk stijlvol willen afschermen en tegelijkertijd willen beschermen tegen wind en nieuwsgierige blikken. Het aansluitelement heeft een grootte van 90x180/90x1,9 cm (BxHxD). Het element bestaat uit 7 vullingen inclusief afwerkingsprofiel en afstandsstuk-set. De gecoëxtrudeerde GroJa Solid nok- en groefprofielen bestaan uit een BPC-kern en een kunststof beschermingsmantel. Door deze mantel zijn de profielen minder gevoelig voor vlekken en hardnekkig vuil.
Gemaakt van duurzaam BPC (Bamboo Plastic Composite), is de GroJaSolid Grande steekzaun extreem onderhoudsvriendelijk en bestand tegen vervuiling en weersomstandigheden. Dankzij het gemakkelijk te bewerken materiaal kunt u de zaun met standaard houtbewerkingsgereedschappen op iedere gewenste lengte inkorten. De eenvoudige montage stelt u in staat de zaun snel en zonder veel moeite op te bouwen. De GroJaSolid Grande steekzaun is de perfecte keuze voor huiseigenaren die op zoek zijn naar een modern, onderhoudsvriendelijk en duurzaam wind- en scherm.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de nok- en groefprofielen van de zauntypes GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw voorkeur. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en dessins. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Bouwset uit 7 vullingen: Inclusief afwerkingsprofiel en afstandsstuk-set
- Duurzaam BPC-materiaal: Milieuvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en duurzaam
- Beide zijden gelijk uiterlijk: Aantrekkelijk ontwerp van beide zijden
- Gecoëxtrudeerde nok- en groefprofielen BPC-kern met kunststof beschermingsmantel
- Gemakkelijk te bewerken: Eenvoudig in te korten en aan te passen
- Uiterst stabiel en duurzaam: Geen schilfering of scheuren
- Modern textuur: Stijlvol en breed vulgeometrie
- Niet gevoelig voor weersomstandigheden: Geen schildering nodig
- Eenvoudige montage: Snel en probleemloos op te bouwen
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveromvang begrepen. Voor een soepele opbouw raden we u aan om de bijpassende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Walnoot |
| geschikt voor | GroJa Mix-it |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Lamelmaat | 90x25,3x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 15,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210717161100026 |
| Art.-Nr.: | 100479403 |
| EAN: | 4250260971237 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 7 Opvullingen
- Afwerkingsprofiel (Antraciet DB 703)
- Afstandsstuk-set