GroJa Solid Grande Premium steekzaun schutting walnoot co-geëxtrudeerd privacy schutting steekzaun lamellenomheining
Bouwsysteem met 7 vullingen en 6 pilasters, afstandstuk-set en afwerkingsprofiel, 180x180x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479379 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Solid Grande Premium steekzaun schutting walnoot co-geëxtrudeerd privacy schutting steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Solid Grande Premium steekzaun is een moderne schutting uit duurzaam houtcomposiet met aluminium-latten in zilvergrijs of antraciet. Hij is duurzaam, weerbestendig en onderhoudsarm. De GroJa Solid Grande Premium steekzaun met afmetingen 180x180x1,9 cm is de perfecte keuze voor iedereen die een hoogwaardig en duurzaam scherm in modern design zoekt. De exclusieve schutting geeft uw tuin niet alleen privacy, maar ook een stijlvolle en duurzame uitstraling. Gemaakt van duurzaam houtcomposiet (BPC - Bamboo Plastic Composite), is de GroJa Solid Grande Premium schutting bijzonder duurzaam, weerbestendig en onderhoudsarm. Het robuuste materiaal zorgt ervoor dat de schutting bestand is tegen verschillende weersomstandigheden en jaren lang zijn schoonheid behoudt.
Eenvoudige montage en flexibele vormgeving:
Dankzij het klassieke steeksysteem laat de schutting zich eenvoudig monteren en kan deze zo nodig met standaard gereedschap op iedere gewenste lengte worden ingekort. De rechte lijnvoering en de gelijke uitstraling aan beide zijden zorgen voor een exclusieve uitwerking en harmonieuze tuinontwerp. De GroJa Solid Grande Premium steekzaun is robuust en onderhoudsarm. Het combineert modern design met hoge functionaliteit en duurzaamheid. GroJa Solid Grande Premium is de ideale oplossing voor een exclusieve en onderhoudsarme tuinontwerp die zowel esthetisch als praktisch overtuigt. De co-geëxtrudeerde GroJa Solid profielen bestaan uit een houtcomposiet-kern en een kunststof beschermingsmantel. Door deze mantel zijn de houtcomposiet-profielen ongevoeliger voor vlekken en hardnekkige vervuiling.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de nok- en federprofielen van de schuttingseeksen GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U hebt de keuze uit verschillende materialen, vormen en decors. Aansluitlatten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Duurzaam materiaal: Gemaakt van houtcomposiet (BPC - Bamboo Plastic Composite)
- Individueel design: Aluminium-latten in zilvergrijs of antraciet
- Co-geëxtrudeerde nok- en federprofielen houtcomposiet-kern met kunststof beschermingsmantel
- Onderhoudsarm en duurzaam: Weerbestendig en ongevoelig voor vervuiling
- Flexibele vormgeving: Steeksysteem in verschillende modelvarianten
- Gelijke uitstraling aan beide zijden: Ideaal voor harmonieuze tuinontwerp
- Eenvoudige montage: Bestaande uit 7 vullingen en 6 latten die gemakkelijk in te korten zijn
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een vlekkeloze opbouw raden wij aan de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande Premium |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Kunststoftype | BPC |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Walnoot |
| geschikt voor | GroJa Mix-it |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 180x24x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 35,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210717160300022 |
| Art.-Nr.: | 100479379 |
| EAN: | 4250260966813 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 7 Vullingen
- Lisenen
- Afwerkingsprofiel (Antraciet DB 703)
- Afstandsstuk-set