GroJa Premo HPL-steekzaun schutting Betongrijs zichtscherm steekzaun lamellenomheining
Bouwpakket uit 4 vullingen inclusief afstandsstuk-set, borsteldichtingen, afwerkingsprofiel en H- & U-profielen, Art.-Nr.: 100479635 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Premo HPL-steekzaun schutting Betongrijs zichtscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Premo HPL-steekzaun is het ideale scherm voor iedereen die waarde hecht aan kwaliteit en esthetiek. Gemaakt uit hoogwaardig HPL (High-Pressure-Laminate), overtuigt deze steekzaun door zijn indrukwekkende vullingsbreedte en zijn robuuste, onderhoudsvrije oppervlak. Verkrijgbaar in vijf moderne kleuren, biedt het voor elke smaak de juiste bescherming tegen nieuwsgierige blikken. De extra brede vullingsprofilen en de H-profielen zorgen voor een modern uiterlijk en maken de GroJa Premo HPL-steekzaun tot een echte blikvanger in elke tuin. De ruime elementen en de eenvoudige montage met aluminium klemrails (niet in de verpakking inbegrepen) vergemakkelijken de opbouw en garanderen een stabiele constructie. Met de 8 mm dikke HPL-platen is het hek bovendien slag- en slijtagevast, waardoor het bijzonder duurzaam en onderhoudsarm is.
De Premo steekzaun biedt niet alleen bescherming en privacy, maar zet ook stijlvolle accenten in uw buitenruimte. De aan beide zijden gelijke uitstraling van de HPL-platen zorgt voor een harmonieus totaalbeeld dat naadloos in elke tuinontwerp past. De elementen kunnen probleemloos met de serie GroJa Premo Ambiente worden gecombineerd met behulp van de klemrail.
Eigenschappen en voordelen- Modern materiaal: 8 mm HPL (High-Pressure-Laminate)
- Vullingen: bestaande uit 4 extra brede vullingen
- Decoratieve kleuren: verkrijgbaar in 5 moderne decoren
- Uitstraling: aan beide zijden dezelfde uitstraling
- Bestendigheid: slag- en slijtagevast
- Design: horizontaal element
- Afmetingen: 180x183x0,8 cm
- Materiaal: uit hoogwaardig HPL
- Onderhoud: geen schilderwerk nodig
- Duurzaamheid: bijzonder duurzaam en onderhoudsarm
- Montage: snel en ongecompliceerd op te bouwen
- Behandeling: eenvoudig gemakkelijk in gebruik
- Bevestiging: montage met aluminium klemrails
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de verpakking inbegrepen. Voor een vlotte opbouw adviseren we de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Premo Steckzaun |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | HPL |
| Oppervlak | HPL |
| oppervlakte-uitstraling | Betonlook |
| kleur | Betongrijs |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 180x45x0,8 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 50,00 |
| HAN | 210793191000104 |
| Art.-Nr.: | 100479635 |
| EAN: | 4250260975693 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 4 Vullingen
- Afwerkingsprofiel (Antraciet DB 703)
- Afstandsstuk-set
- Borsteldichtingen
- H- & U-profielen (Antraciet DB 703) 2 cm sterkte