GroJa Premo HPL-schutting Roestoptiek Horizontaal Zichtscherm
Stabiel, robuust en uiterst bestendig tegen vuil en hitte, 180x90x0,8 cm, Art.-Nr.: 100551402 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Premo HPL-schutting Roestoptiek Horizontaal Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Eenmaal voor altijd - door kwaliteit en duurzaamheid. De GroJa Premo HPL schutting is de ideale keuze voor iedereen die op zoek is naar een robuuste en duurzame tuinafsluiting. Vervaardigd uit hoogdruk-laminaatplaten (HPL) is deze schutting een voorloper op het gebied van duurzaamheid: stabiel, breukbestendig en uiterst bestand tegen hitte en vuil. Ook optisch overtuigt de GroJa Premo HPL schutting op volle linie. De slag- en slijtagevaste elementen zijn gemakkelijk te monteren en laten zich door verschillende kleurvarianten perfect integreren in uw tuinontwerp. Met deze schutting kiest u voor een product dat niet alleen door zijn lange levensduur, maar ook door zijn onderhoudsvriendelijkheid opvalt.
De montage gebeurt snel en eenvoudig met aluminium klemrails (niet in de leveringsomvang inbegrepen), wat voor extra stabiliteit zorgt en het opbouwen tot een kinderspel maakt. De horizontale elementen geven uw tuin een modern en aantrekkelijk uiterlijk.
Eigenschappen en voordelen- Materiaal: 8 mm HPL (High-Pressure-Laminate)
- Functie: slag- en slijtagevast
- Design: horizontaal element
- Afmetingen: 180x90x0,8 cm (BxHxD)
- Uiterlijk: van hoogwaardig HPL
- Onderhoud: geen schilderwerk nodig
- Duurzaamheid: bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk
- Montage: snel en eenvoudig op te bouwen
- Hantering: eenvoudig gemakkelijk in de omgang
- Bevestiging: montage met aluminium klemrails
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een vlekkeloze montage adviseren we u om de passende palen meteen mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Premo Sichtschutz |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | HPL |
| Oppervlak | HPL |
| oppervlakte-uitstraling | Roestuitvoering |
| kleur | Bruin |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Dikte | 0,8 cm |
| Gewicht | 25,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 210793191001008 |
| Art.-Nr.: | 100551402 |
| EAN: | 4250260977338 |
| Productveiligheidsverordening |
GROEN & JANSSEN GmbH
Kunststoffvertrieb Gewerbestrasse 16 26624 Südbrookmerland OT Georgsheil info@groja.de |
- GroJa Premo HPL-schutting Roestoptiek Horizontaal Zichtscherm