GroJa Lumino aluminium steekzaun enkelprofiel schutting zilvergrijs zichtscherm steekzaun lamellenomheining
Stabiele aluminium lamellen met poedercoating, veel combinatiemogelijkheden, 180x15x2 cm, Art.-Nr.: 100479484 Beschrijving
Productinformatie
GroJa Lumino aluminium steekzaun enkelprofiel schutting zilvergrijs zichtscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel profiel voor de GroJa Lumino Alu-steekzaun voor vervanging van beschadigde profielen en voor het combineren en ontwerpen van uw eigen steekzaun ideeën. Vervaardigd uit hoogwaardig aluminium, biedt deze schutting stabiliteit voor bijzondere eisen en een edel uiterlijk dankzij de hoogwaardige gestructureerde poedercoating. Het bouwsysteemprincipe maakt individuele aanpassing aan uw specifieke behoeften mogelijk. De hoogwaardige gestructureerde poedercoating beschermt het materiaal tegen weersomstandigheden en zorgt voor een duurzaam en onderhoudsvriendelijk oppervlak. Het gelijkvormige uiterlijk aan beide zijden zorgt voor een harmonieuze inrichting, ongeacht van welke kant het hek wordt bekeken. De elementen zijn gemakkelijk in te korten, wat extra flexibiliteit bij de montage garandeert. De afzonderlijke profielen hebben een grootte van 180x15x2 cm
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wens. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U hebt de keuze uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designelementen mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Enkel profiel: Grootte - 180x15x2 cm
- Hoogwaardig aluminium: Stabiel en duurzaam
- Gestructureerde poedercoating: Voor een edel uiterlijk en extra bescherming
- Onderhoudsvriendelijk: Bestand tegen weersomstandigheden en vervuiling
- Gelijkvormig uiterlijk aan beide zijden: Voor een harmonieuze tuininrichting
- Eenvoudige montage: Snel en eenvoudig op te bouwen
- Flexibele inrichting: Elementen zijn gemakkelijk in te korten
- Individueel aanpasbaar: Door het bouwsysteemprincipe variabel in breedte en hoogte
- Designelementen: Beschikbaar voor verdere individualisering
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Lumino |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | poedergecoat |
| oppervlakte-uitstraling | Glad |
| kleur | Zilvergrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x30x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,00 |
| HAN | 210717321800002 |
| Art.-Nr.: | 100479484 |
| EAN: | 4250260952472 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa Lumino aluminium steekzaun enkelprofiel schutting zilvergrijs zichtscherm steekzaun lamellenomheining