GroJa Enkel poort Premo HPL-schermscherm Houtlook
8 mm dikke HPL-platen met stabiel aluminium frame, afmeting 100x180x4 cm, Art.-Nr.: 100551404a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Enkel poort Premo HPL-schermscherm Houtlook Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Premo poortdeur uit HPL en aluminium is de ideale aanvulling op uw GroJa Premo schutting. De eenvleugelige poortdeur biedt u door zijn hoogwaardige materialen en innovatieve technologie zowel stabiliteit als een aantrekkelijk design. Het robuuste aluminium frame is 4 cm dik en verkrijgbaar in de kleuren EV1 of Antraciet DB703. Met de GroJa Premo poortdeur uit HPL en aluminium krijgt u een hoogwaardig en veelzijdig product dat zowel als tuinscherm als designelement in uw tuin overtuigt. Dankzij de breedte van 100 cm biedt het voldoende ruimte en comfort bij het openen en sluiten.
Productinformatie & voordelen:
- Hoogwaardig aluminium frame: Het 4 cm dik frame bestaat uit robuust aluminium en is een stabiele en duurzame constructie.
- Vulling uit 8 mm HPL: De vulling bestaat uit hoogdruklaminaatplaten, die slag- en slijtagevast zijn en uiterst bestand tegen hitte en vuil.
- Combineerbaarheid: De poortdeur laat zich uitstekend combineren met andere tuinschermen en past naadloos in uw tuinontwerp.
- Universele DIN-draairichting: Kies de draairichting DIN links of DIN rechts voor een flexibele aanpassing aan uw wensen.
- Innovatieve 3D-scharnier: Het nieuw ontwikkelde 3D-scharnier van GroJa maakt horizontale, verticale en diepteverstelling gemakkelijk mogelijk.
- Compleet-set: Inclusief scharnieren, scharnierplaat, slot en greep, wat eenvoudige en probleemloze installatie mogelijk maakt.
- Onderhoudsarm: De poortdeur vereist geen speciaal onderhoud en behoud toch lang zijn aantrekkelijke uitstraling.
Voor de montage van de Premo poortdeur worden de GroJa alu-schuttingspalen 6x6 cm voor inbetonneren aanbevolen. Houd er rekening mee dat de spalen niet in de leveringsomvang inbegrepen zijn. Ze bieden een veilige en stabiele bevestiging die de functionaliteit en duurzaamheid van de deur op lange termijn ondersteunt.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Premo Sichtschutz |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | HPL |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Lichtbruin |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100551404a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
GROEN & JANSSEN GmbH
Kunststoffvertrieb Gewerbestrasse 16 26624 Südbrookmerland OT Georgsheil info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep