GroJa Einzeltor Solid Grande Premium Steekzaun Bi-Color co-geëxtrudeerd
Onderhoudsarm hek uit co-geëxtrudeerde houtcomposiet met aluminium frame, individuele maatwerk mogelijk, Art.-Nr.: 100479647a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Einzeltor Solid Grande Premium Steekzaun Bi-Color co-geëxtrudeerd Online kopen tegen een voordelige prijs
De GroJa Solid Grande Premium poort, met co-geëxtrudeerde houtcomposiet profielen, is een mooie aanvulling voor het passende GroJa Solid Grande Premium schutting. Gekleurde lamellen uit aluminium geven de hoogwaardige poort een zekere extra uitstraling en maken het tot een echte blikvanger. De 24 cm brede vulgeometrie met alu-lamellen zorgt voor een edel uiterlijk. De duurzame houtcomposiet-vulling heeft een geanodiseerd aluminium frame, dat de poort de nodige stabiliteit geeft. De co-geëxtrudeerde groef- en verenprofielen bestaan uit een houtcomposiet kern en een beschermende kunststofmantel. De beschermende mantel maakt de profielen ongevoelig voor vlekken en hardnekkig vuil. De GroJa poort overtuigt door zijn hoge stabiliteit, duurzaamheid en onderhoudsvriendelijkheid. Het is 150x180 cm groot en wordt zonder poortpalen geleverd. 3D pennen, sluitplaat, slot en greep zijn in de leveringsomvang inbegrepen.
Belangrijk:
Gebruik de poort alleen met GroJa houtcomposiet-poortpalen (10x10 cm) of GroJa aluminium-poortpalen (9x9 cm)! De palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen.
- Poortinvulling met 7 houtcomposiet profielen en 6 lamellen: hoogwaardige poort met dat certa iets extra
- Gekleurde lamellen uit aluminium: Zilvergrijs of antracietgrijs geanodiseerd
- Poortgrootte 150x180 cm: Perfecte afmetingen voor uw tuin
- 4 cm sterk alu-frame EV1 of antraciet DB703 geanodiseerd: Voor extra stabiliteit
- Co-geëxtrudeerde groef- en verenprofielen: Houtcomposiet kern met beschermende kunststofmantel
- Uitermate duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Eenvoudig montagessysteem
- Levering met 3D pennen, sluitplaat, slot en greep: Alles in de leveringsomvang inbegrepen
- Poortpalen moeten apart worden besteld: Passend bij het respectieve GroJa hekafsluitsysteem
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande Premium |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Bi-Color |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479647a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- Banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep