GroJa Einzelpoort Solid Steekzaun Steengrijs co-geëxtrudeerd
Elegant design, duurzaam en onderhoudsvriendelijk, individuele maatwerkuitvoering mogelijk, Art.-Nr.: 100479699a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Einzelpoort Solid Steekzaun Steengrijs co-geëxtrudeerd Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa Solid poort is de uitstekende aanvulling op de Groja Solid schutting. De poort bestaat uit duurzame, co-geëxtrudeerde groef- en valprofielen met een BPC-kern met een kunststof beschermingsmanteling. Met zijn geanodiseerd aluminium frame, overtuigt het door zijn elegante uitstraling en wint het door zijn stabiliteit, slijtvast vermogen en onderhoudsvriendelijkheid. De co-geëxtrudeerde BPC-profielen zijn zeer ongevoelig voor vlekken en hardnekkig vuil. De tuinpoort heeft een grootte van 100x180 cm (BxH) en wordt zonder poortpalen geleverd. Deurgangen, sluitplaatje, slot en greep zijn inbegrepen. De eendeurige Groja Solid tuinpoort is de ideale keuze voor een stijlvolle en praktische tuinontwerp
Belangrijk:
Gebruik de poort alleen met GroJa BPC-poortpalen (10x10 cm) of GroJa Alu-poortpalen (9x9 cm)! Deze zijn niet inbegrepen.
- Vulling met 12 profielen: Voor een aantrekkelijke uitstraling
- Inclusief gangen, sluitplaatje, slot en greep: Alles inbegrepen
- Co-geëxtrudeerde groef- en valprofielen: BPC-kern met een kunststof beschermingsmanteling
- Beschikbaar als een- of tweedeurige poort: Flexibiliteit naar uw wensen
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Eenvoudig montagessysteem
- Poortgrootte 100x180 cm: Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Geanodiseerd Alu-frame EV1 of Antraciet DB703: Kies de passende kleur
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Steengrijs |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 103,6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479699a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- banden
- sluitplaat
- slot
- greep