GroJa Dubbele poort Solid Grande Steekzaun Antracietgrijs
Elegant design, geanodiseerd aluminium frame, 7 HPK vullingen per poort, onderhoudsarm en duurzaam, Art.-Nr.: 100479818a Beschrijving
Productinformatie
GroJa Dubbele poort Solid Grande Steekzaun Antracietgrijs Online kopen tegen een voordelige prijs
Het 2-vleugelige GroJa Solid Grande dubbele poort is de ideale aanvulling voor het GroJa Solid Grande schutting. Door de verbreedde vullinggeometrie wordt de poort een echte eyecatcher. Beide poorten bestaan uit duurzame houtcomposiet-vullingen en een stabiel, geanodiseerd aluminium frame, wat de poort een elegant uiterlijk geeft. De brede GroJa Solid Grande dubbele poort overtuigt door zijn stabiliteit, onderhoudsgemak en slijtvastheid. Met een groot kleurenpalet biedt de klassieke poort bijna onbeperkte combinatiemogelijkheden. De 300x180 cm (BxH) grote, 2-vleugelige poort wordt zonder palen geleverd, maar deurklemmen, sluitplaat, slot en hendel zijn inbegrepen in de levering. De poorten worden bovendien met 3D-banden voor optimale instelling geleverd.
Belangrijk:
Gebruik de poort alleen met GroJa houtcomposiet-poortpalen (10x10 cm) of GroJa aluminium-poortpalen (9x9 cm)! De palen zijn niet inbegrepen in de levering.
- Poortgeleiding met 7 houtcomposiet-profielen: Voor een bredere vullinggeometrie
- Inclusief banden, sluitplaat, slot en hendel: Alles in de levering opgenomen
- Poort wordt met 3D-banden geleverd: Voor optimale instelling
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Onweerstaanbaar tegen weersinvloeden
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Eenvoudig montagestysteem
- Poortgrootte 300x180 cm, 4 cm stevig frame: Perfecte afmetingen voor uw tuin
- Alu-frame EV1 of Anthraciet DB703 geanodiseerd: Kies de passende kleur
- Palen moeten apart besteld worden: Passend bij uw schuttingsysteem
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa Solid Grande |
| Type | Privacyschermpoort, Inrijpoort |
| Type | Tuinpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd, poedergecoat |
| kleur | Antracietgrijs |
| Framekleur | Zilver EV1, Antraciet DB 703 |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 306,6 cm |
| Breedte | 300 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100479818a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- Poort
- banden
- Sluitplaat
- Slot
- Greep
- Aanloopplaat
- Poortblad-beveilliger