GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting wit Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining
Hochwaardig kunststof met PVC-folie verfijnd, veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479598 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting wit Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel hekwerkprofiel GroJa BasicLine Schmal voor het vervangen van beschadigde profielen en voor het combineren en ontwerpen van uw eigen tuinscherm-ideeën met het GroJa Mix-It systeem. De subtiele vulmotief van de profielen geeft het hek een elegante lichtheid. Met de afmetingen 180x15x1,9 cm is het systeem snel en eenvoudig op te bouwen. De enkel hekwerkprofielen hebben aan beide zijden dezelfde uitstraling, wat bijdraagt aan een harmonieus tuinontwerp. Vervaardigd uit duurzaam PVC, zijn de hekelementen voorzien van decoratiefolie en in acht verschillende decoraties verkrijgbaar. Designinzetten van glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om het tuinscherm een bijzondere uitstraling te geven. De elementen zijn veelzijdig combineerbaar met het GroJa Mix-It toebehoren.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de nuten- en verenprofielen van de hekserieën GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en decoraties. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Van hoogwaardig kunststof: Voorzien van decoratiefolie
- In 8 decoraties verkrijgbaar: Alle aan beide zijden dezelfde uitstraling
- Designinzetten van glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
- GroJa Mix-It veelzijdig combineerbaar: Extra ontwerpingsmogelijkheden
Opmerking: Voor meer windvastheid, betere statica en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet inbegrepen in de levering van enkel hekwerkprofielen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Schmal |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Glad |
| kleur | Wit |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 1,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400100121 |
| Art.-Nr.: | 100479598 |
| EAN: | 4250260975280 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting wit Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining