GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting wit Enkel profiel Zichtscherm Lamellenomheining
Hochwaardig kunststof met PVC-folie afgewerkt, veel combinatiemogelijkheden, 180x30x1,9 cm, Art.-Nr.: 100439891 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting wit Enkel profiel Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine steekzaun enkelprofiel is bedoeld voor het vervangen van afzonderlijke profielen bij beschadiging of voor het opbouwen van zelfontworpen schuttingelementen. Het enkelprofiel is absoluut onderhoudsvriendelijk en hoeft niet geverfd of geolieerd te worden. Het is afgewerkt met hoogwaardige en duurzame folies. Het gemakkelijk te bewerken materiaal kan eenvoudig met standaard houtbewerkingswerktuigen op elke gewenste maat worden gezaagd. De enkelprofilen zijn de keuze voor iedereen die een onderhoudsvriendelijk en duurzaam wind- en zichtscherm zelf wil vormgeven. Ze hebben de afmeting 180x30x1,9 cm. (LxHxD)
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekreeksen GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U heeft de keuze tussen verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Hoogwaardige kunststof: PVC-geføliet en duurzaam
- Verbreed vulgeometrie: Voor een modern uiterlijk
- Onderhoudsvriendelijk: Hoeft niet geverfd of geolieerd te worden
- Aan beide zijden gelijk uiterlijk: Ideaal voor een harmonieuze tuinontwerp
Opmerking: Voor een betere windbestendigheid, betere statische eigenschappen en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine-serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet in de leveringsomvang van enkelprofilen inbegrepen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Glad |
| kleur | Wit |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x30x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,80 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400100120 |
| Art.-Nr.: | 100439891 |
| EAN: | 4250260968770 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting wit Enkel profiel Zichtscherm Lamellenomheining